fbpx
гороскоп
Через важкий характер дуже важко ужитися з цими трьома знаками Зодіаку. Їх вчинки рідко межують з логікою. Жити під одним дахом з ними – подвиг!

Через важкий характер дуже важко ужитися з цими трьома знаками Зодіаку. Їх вчинки рідко межують з логікою. Жити під одним дахом з ними – подвиг!

Три знаки Зодіаку, з якими важко жити у шлюбі.

Діви відкривають трійку лідерів, з якими найважче побудувати відносини. Вся річ у тому, що Діви це абсолютно не ті, ким можуть здатися спочатку. Від таких, як вони, можна чекати чого завгодно, їх вчинки рідко межують з логікою.

Холодність і об’єктивність, які ці люди проєктують в світ, це лише видимість. Усередині Дів розпалюються недитячі “вчинки”, з’являються позбавлені будь-якої логіки рішення. Їх краще не випускати з уваги, особливо якщо у вашій парі панує мир і спокій.

Близнюки займають заслужене друге місце в рейтингу найбільш невідповідних для відносин знаків Зодіаку. Представники цього сузір’я – люди непостійні, які не можуть знайти себе навіть поруч з коханою людиною. Вони досить палкі в коханні. Правда, бувши в постійному пошуку і перебираючи варіанти, вони зазвичай не вступають в довгострокові відносини.

Скорпіони – це занадто глибокі люди. Вони недоступні і дуже потайливі, вони лідери нашого рейтингу. Справа навіть не в тому, що їм складно відкрити комусь своє серце: проблема полягає в безлічі внутрішніх конфліктів.

Скорпіони не хочуть ставити свій підпис під угодою, яку їм пропонують серйозні стосунки, з усією цією бутафорією і відповідальністю. Представникам цього знака дуже важко відкриватися іншим людям, вони не терплять відчуття уразливості.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page