fbpx
гороскоп
Через вплив сонячного затемнення, чоловіки деяких знаків Зодіаку, самі того не розуміючи, зрадять своїй половинці. Астрологи дають поради, як не зруйнувати сім’ю, через астрологічне явище! Хто попадеться “на гачок!”

Через вплив сонячного затемнення, чоловіки деяких знаків Зодіаку, самі того не розуміючи, зрадять своїй половинці. Астрологи дають поради, як не зруйнувати сім’ю, через астрологічне явище! Хто попадеться “на гачок!”

У представників цих знаків зодіаку будуть проблеми зі збереженням вірності партнеру.

Чоловіки цих знаків зодіаку можуть перестати бути собою в найближчі дні. Раптом вони почнуть фантазувати про невірність. Майбутнє сонячне затемнення в Скорпіоні зробить об’єктом бажання когось, хто досі не викликав у них жодних емоцій.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 року стане для багатьох знаків зодіаку темним і насиченим досвідом. Про його вплив астрологи попереджають уже кілька тижнів. Тоді наші найсміливіші фантазії вийдуть на перший план, а інстинкти почнуть підказувати вчинки, про які ми потім будемо шкодувати.

Чоловіки Рак, Козоріг і Скорпіон попадуться на “гачок”.

Рак

Зодіакальний Рак буде відчувати образу перед настанням сонячного затемнення. Він буде схильний звинувачувати свою кохану в тому, що вона знехтувала ним або перестала любити його. Під впливом імпульсу він вирішує покарати її за байдужість, “підчепивши” одну з її подруг. Однак невинна зустріч може швидко вийти з-під контролю.

Козоріг

Чоловік – Козоріг в найближчі дні може виявити, що йому подобається хтось із колег. Навіть якби він раніше не звертав на неї уваги, тепер він почав би вигадувати роман. Однак проблема в тому, що на його бажання можна відповісти взаємністю. Тоді він не зможе зупинитися і зробить щось непробачне.

Скорпіон

Незабаром Скорпіон перестане бути собою. Він сам не знатиме, чого він насправді хоче. Навіть якщо донедавна він поводився так, ніби почувався щасливим у стосунках, тепер він почне шукати нових вражень. Вам може прийти в голову химерна ідея “причарувати” сусідку, продавчиню в магазині або офіціантку в улюбленому ресторані. Якщо йому не вдасться зупинити себе від дій, це буде халепа.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page