fbpx
гороскоп
Чесні, мудрі та справжні: з усіх знаків Зодіаку ось 3 найбільш стійких і надійних. Вони докладуть усіх зусиль, щоб наполегливо працювати!

Чесні, мудрі та справжні: з усіх знаків Зодіаку ось 3 найбільш стійких і надійних. Вони докладуть усіх зусиль, щоб наполегливо працювати!

Ось що насправді означає бути земним знаком і як знайти баланс!

Земні знаки включають Тельця, Діву та Козерога, і тут ми розглянемо, що таке земна енергія, а також як знайти баланс, якщо ви самі земляний знак або якщо у вашій карті народження багато землі.

Що означає бути земним знаком.

Це може допомогти подумати про елементи зодіаку. Наприклад, там, де вогонь інтенсивний і вогняний, земля, як правило, дуже заземлена, тверда і структурована. Це фізичний, відчутний і навіть чуттєвий елемент, що займається питаннями земного плану існування.

Земля також несе більше енергії інь, як і вода, тоді як вогонь і повітря є ян. Це робить земну енергію більш жіночною. Земні знаки можуть бути напруженими або повільними, але це не обов’язково так, оскільки земні знаки вважають за краще мати міцну основу і є найбільш стабільною та обґрунтованою групою знаків.

Через свою схильність до всього чуттєвого земні знаки також відомі як любителі красивих матеріальних речей. Вони можуть насолоджуватися розкішшю, але вони також розумні в плануванні, заощадженнях і бюджеті. Вони ретельно думають про довгострокову перспективу та про те, якою буде віддача від інвестицій.

А коли справа доходить до любові та стосунків, ці знаки стають надійними коханцями. Земні знаки, як правило, найбільш сумісні з іншими земними або водними знаками, хоча при обговоренні сумісності важливо враховувати всю карту народження людини.

Як земні знаки можуть знайти баланс:

1 . Майте послідовний розпорядок дня.

Земні знаки люблять рутину, і для них важливо мати структурований день, від звичайного розкладу сну до регулярного розкладу тренувань.

2 . Уникайте шкідливих звичок.

Земні знаки можуть застрягти в поганих моделях і поведінці більше, ніж інші знаки. Важливо усвідомити власні слабкі сторони та внести необхідні корективи. Через повільний характер земної енергії лінь і/або застій не є рідкістю серед цих знаків.

3 . Залиште місце для спонтанності

Нарешті, незважаючи на те, що структура та рутина важливі, все залежить від балансу. Пробування нових речей, участь у різних видах діяльності та надання певного простору для спонтанності можуть зберегти земні знаки більш збалансованими та допомогти полегшити застій.

Розберемо кожен земний знак точніше:

Телець

Телець є другим знаком астрологічного року, після Овна, і символізується Тельцем. Цей знак любить все прекрасне і чуттєве і є особливо приземленим (і впертим) знаком.

Модальність Тельця фіксована, тобто припадає на середину сезону. Як фіксований земний знак, це робить Тельця найбільш “незмінним” із земних знаків. Вони мають репутацію впертих, тому що це дуже вкорінений знак.

Але будьте впевнені, коли Телець на чомусь зосереджений, він вміє наполегливо працювати, навіть якщо дотримується повільного та стабільного підходу. Однак вони мають репутацію ледачих, більше, ніж інші земні знаки, тому для Тельців важливо стежити за цим.

Діва

Діва є мінливим знаком, яким керує Меркурій, планета спілкування, і є шостим знаком астрологічного року. Відомий як Канья у ведичній астрології, мінливий аспект Діви (тобто Діва приходить наприкінці сезону) робить ці знаки гнучкими, легко підривними та чудовими у відточенні речей. Ці знаки часто відомі як точні та критичні мислителі та такі, які прагнуть бути корисними.

Іноді Діви, яких не розуміють, можуть здаватися осудливими, але це просто тому, що вони мають гострий погляд на те, що можна покращити. Зрештою, ці знаки зодіаку хочуть, щоб усе було краще для них самих, людей навколо них і колективу.

Енергія Землі — це “стовпи нашого життя”, і Діви завжди раді вдосконалювати ці стовпи, організовуючи себе, мотивуючи інших або пропонуючи прагматичні рішення проблеми.

Козоріг

Останнє, але не менш важливе, у нас є Козеріг, 10-й знак зодіаку, він же Макара у ведичній астрології. Козоріг представлений морським козлом і управляється Сатурном, планетою наполегливої ​​праці та відповідальності. Таким чином, Козероги часто є бізнес-експертами та керівниками, які підштовхують команду до успіху та тримають високу планку.

Доручення, як правило, сприймають серйозно, але ви можете бути впевнені, що вони докладуть усіх зусиль, щоб наполегливо працювати. Вони також відомі як чесні, мудрі та справжні, і всі вони дуже орієнтовані на Сатурн. Як кардинальний знак, на початку сезону вони, безумовно, є потужними підрядниками. Але Козероги також можуть бути дуже дотепними.

Оскільки морський козел уособлює собою гібрид працьовитості та амбіцій кози та зв’язку риби з водним духовним світом, Козероги також мають здатність досягати великих досягнень у фізичній сфері та використовувати мудрість духовної сфери. теж.

Щоб зробити висновок

Усі елементи астрології мають різні сильні та слабкі сторони, і у випадку земних знаків ці приземлені люди знають, як створити міцну рутину та наполегливо працювати, але їм, можливо, потрібно остерігатися застою. Якщо у вашій карті багато земної енергії, не забувайте підтримувати свіжість і шукати нових вражень якомога частіше.

Фото ілюстративне