fbpx
життєві історії
Чесно кажучи, відійшовши від народження нашої дівчинки, я зрозуміла, що навіть боюся вийти на дитячий майданчик і почути запитання від мамочок: як вашу дівчинку звати? Я розумію, що думати про це знову і знову – гріх. Та, на жаль, нічого зробити з собою не можу

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

В листопаді народилася наша принцеса. Виношувати вагітність було мені дуже важко, тому ми з чоловіком молилися про одне, щоб народити здорову дитинку. Про ім’я ми особливо й не думали, було не до того.

Поки няньчились зі старшим сином, помітили, що дуже поширено в наш час (особливо в нашому районі) ім’я Софія, яким імовірно ми і хотіли назвати дівчинку. Також один період життя думала, що якщо буде дочка, назву Даринка. Дуже вже мені подобалось це ім’я.

Словом, підбирала більше під прізвище та по батькові. У підсумку, до пологового будинку дійшли 2 варіанти – Марія і Софія. Хотіла почекати якийсь час і не поспішати називати ім’я всім близьким і на виписці з пологового будинку. Але чоловік сказав, мовляв, уже подав документи в самому пологовому будинку з ім’ям Софія, і тому і на виписці, і рідним сказали, що Софйка у нас. Природно, документів ніяких не було, це чоловік мене так квапив. І я його розумію. Але в цей раз для мене цей хід виявився не кращим варіантом.

Довгенько мене терзали сумніви, чи правильне ім’я, мені воно постійно різало слух і в ступор вганяло, коли її називали всілякими варіантами даного імені. Коротше, хотіла поміняти на Марічку, тим більше, що чоловік спочатку до нього більше схилявся, і старший син у нас Міша. Але не могла зрозуміти, чи подобається мені така схожість. Машуня і Мішаня.

Та чоловік не захотів міняти наше перше рішення і ми отримали свідоцтво з ім’ям Софія. Потім захворіли, довго лікувалися, мабуть, урок мені, не страждати від надуманих проблем.

Читайте також:МОЇ БАТЬКИ ВСІМ РОДИЧАМ ТА ЗНАЙОМИМ ХВАСТАЛИСЯ, ЯК ВДАЛО ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЇХ ДОЧКА, А ТИМ БИ ЛИШ ПОЗАЗДРИТИ. ТА ЩО ТАМ КАЗАТИ, Я Й САМА КОЛИСЬ ДУМАЛА, ЯК ЖЕ МЕНІ ПОЩАСТИЛО. У МЕНЕ НАЙКРАЩИЙ ТА НАЙРОЗУМНІШИЙ ЧОЛОВІК НА СВІТІ. ТА ВСЕ ЦЕ ЗАКІНЧИЛОСЬ В ОДИН ФАТАЛЬНИЙ ДЕНЬ

Охрестили теж цим ім’ям. Зараз нам 3 місяці. Мене знову накриває. Читаю на форумах відгуки про дане ім’я, як воно всім набридло і розумію, що найкращим рішенням було назвати дочку Дариною, так як я колись і планувала (чоловік, до речі, пропонував його також), але тоді мені здавалося, це не підходящий варіант до Міші, а зараз мені подобається цей варіант.

Були б Даринка і Міша. Дарина більш рідкісне ім’я. Я сама росла з досить рідкісним ім’ям на той час і завжди була єдиною всюди, вважала за життя цей момент своєю перевагою. Зараз розумію, що відчуваю, що думки зайняті подібною плутаниною, але заспокоїтися і відпустити ситуацію поки не в силах. Мені здається, що дочка засудить наш вибір, адже вона буде однією із Софій.

Чесно кажучи, відійшовши від народження нашої дівчинки, я зрозуміла, що навіть боюся вийти на дитячий майданчик і почути запитання: як вашу дівчинку звати? До цього ми гуляли в приватному секторі. До речі, вже пізніше прочитала, що Софія Скорпіон, можливо дуже гримуча суміш, і краще б було назвати Марією.

Я розумію, що думати про це знову і знову – гріх. Та, на жаль, нічого зробити з собою не можу.

А щоб порадили в такій ситуації ви?

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook