fbpx
життєві історії
Чесно, я гидую їсти з нею з одного посуду. Намагаюся ретельно мити тарілки після неї, але це все дрібниці …Я викликала міліцію, і вигнала свекруху з дому.Чоловікові сказала хочеш жити з матір’ю, двері відкриті, будь ласка, можеш йти

З чоловіком десять років шлюбу, жили душа в душу. Все було чудово, ніях сварок. Ніяких проблем. Я займалася вдома з донькою, іноді підробляла. Займалася манікюром на дому.

Вийти на роботу не могла та вирішила займатисяся вихованням дочки. Відвести, привести, прогулянка, відпочинок, дозвілля. Чоловік на роботі. Увечері особливий вечерю, завжди романтика. Загалом незважаючи на роки, жили як молодята. Ніях суперечок чи скандалів не було в нас.

Чоловіка родичів ніколи в очі не бачила. Та й може і добре. На весіллі з його боку були тільки друзі.

Я чесно кажучи думала що він сирота, і цю тему намагалася не розвивати. Навіщо? Та й забули.

Але раптом він сказав що до нас їде його мама. І все мовчить як партизан, нічого не говорить. Став курити по дві пачки в день, нервуватись, ходити вперед назад. Я відчуваю як він нервує, але він продовжує відмовчуватися.

Виявилося, що колись його рідна мати його залишила дитбудинку. Тому що пила, вела веселий спосіб життя. Про що зараз дуже шкодує. А тепер на старості вона одна, і йти крім як до сина їй більше нікуди.

Жити з незрозуміло звідки то з’явилася свекрухою мене не радує. Звідки і що вона чим пахне….нехотілось мені. Але й відмовити чоловікові теж не можу.

Вирішила дочекатися її приїзду, а там будь що буде. Подивимось, мож і вона передумає. От і свекруха приїхала через три дні. Накрила стіл одяглися ошатно для такого випадку. Чекали його маму.

Вона увійшла немов господиня мого будинку. Від неї тхнуло спиртним і дешевим тютюном. Але вона не може все відмовитися від згубної своєї звички. Хоча згубних звичок виявилося купа, чоловік вирішив залишити її у нас, навіть не порадившись зі мною. Я була дуже здивована його рішенням.

Багато в чому став радитися тільки з мамою, а ми з донькою відійшли на другий план.

Ну ладно мати є мати, пробачила. Зробила ремонт за свій рахунок, тому що зарплата чоловіка вже другий місяць йде мамі на лікування. Ні одягу, ні взуття у неї немає, довелося купувати все з нуля. Це ще квіточки були.

Загалом відчуття таке що з місяця звалилася. Чесно, я гидую їсти з нею з одного посуду. Намагаюся ретельно мити тарілки після неї, але це все дрібниці. Коли нас немає, я стала помічати що вона курить і випиває прямо в залі.

А мити після неї ванну, унітаз! Одного разу на роботі мені стало погано. Відпросилася на пів дня. Вирішила прийти додому і відлежатися. Заходжу до себе в квартиру, а там кілька п’яних бомжів. Інакше я цих мужиків назвати не можу.

Змушують мою дочку накрити їм на стіл. Мовляв посидимо зараз як в ресторані. Я викликала міліцію, і вигнала свекруху з дому. Вона пиячить і ночує разом з бомжами на вулиці. Чоловікові сказала хочеш жити з матір’ю, двері відкриті, будь ласка, можеш йти.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page