fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Суспільство
Чи можна одружуватися троюрiдним? пояснює отець Назарiй Лозинський
“Пояснюю синовi, що не можна одружуватися з дочкою двоюрiдної сестри, але вiн не хоче слухати i каже, що це все мої вигадки. Скажiть, чи маю я рацiю?”

– Вiдповiдь Церкви на це питання однозначна: шлюби мiж двоюрiдними i троюрiдними братами й сестрами категорично забороненi, – пояснює отець Назарiй Лозинський, протоiєрей, кандидат богословських наук, завiдувач канцелярiї Православної богословської академiї УПЦ КП.

– Вказiвки на це ми знаходимо в Бiблiї (книга Левит), правилах святих апостолiв i в правилах VI
Вселенського собору, а також у повчаннях святих Василiя Великого i Григорiя Неокесарiйського. Тому дозволу на це бути не може. I, вiдповiдно, такi стосунки грiховнi.

Хоча зрозумiло, що бувають рiзнi життєвi обставини. Наприклад, коли молоде подружжя пiсля кiлькох рокiв спiльного життя дiзнається, що є близькими родичами. Таке буває. Тодi питання спiльного життя цих людей може вирiшити тiльки архиєрей.

Читайте також: «У БОГА НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО»: СЛЬОЗИ ПОТЕКЛИ З МОЇ ОЧЕЙ, КОЛИ ВСІ ЛЮДИ ПОЧАЛИ ЗА МЕНЕ,ОСТАННЮ ГРІШНИЦЮ,МОЛИТИСЬ

Джерело.

Related Post