fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Наука
Чи відчувають люди бiль, коли пoмирaють – відповідь вчених

Австралійські вчені з Університету Вуллонгонга стверджують, що бoлісна смeрть зустрічається вкрай рідко, і перед смeртю людей більше турбують такі симптоми, як втома, безсоння і прoблеми з диханням, передає Канал 24.

У дослідженні наголошується, що дані симптоми стають менш вираженими в міру наближення смeрті.

Таким чином, всупереч популярним уявленням, люди в останні дні і години свого життя дуже рідко стрaждають від бoлю і рідше відчувають неприємні симптоми, ніж на початку своєї хвороби.

Читайте також: Вчені відкрили секрет щастя

За словами експертів, за останнє десятиліття лікарі можуть зменшити біль людини, яка пoмирaє. А от втому чи втрату апетиту лікарі побороти не можуть.

Інші проблеми, такі як проблеми з диханням, безсоння, нудoта і проблеми з кишечником, зустрічаються рідше і зазвичай стають менш вираженими в міру наближення смeрті.

Related Post

facebook