fbpx

Старіти не будемо? Препарат від старості працює!

“Ліки проти старості” успішно випробували на людях.

Препарат, який називають “ліками проти старості”, працює! Вчені провели експеримент: перевірили, як він працює при місцевому застосуванні. Препарат показав дивовижний результат.

Вчені з Медичного коледжу при Дрексельському університеті виявили, що рапаміцин можна безпечно застосовувати як ліки проти старості. Препарат слід використовувати зовнішньо.

Довідка:

Рапаміцин був відкритий вченими як антибіотик, а вже згодом його використовували як імуносупресор і в протипухлинній терапії. Препарат відомий тим, що має здатність блокувати в клітинах білковий комплекс NOR,  а той в свою чергу стимулює зростання клітини, сприяє її розмноженню і запасу енергії.

Суть експерименту:

Група учасників з 36 осіб старших 40 років з ознаками старіння шкіри (порушення пігментації і виснаження дермального шару) використовували крем з вмістом рапаміціна. Щовечора перед сном вони наносили на одну руку крем з рапаміцином, а на іншу – плацебо.

Експеримент тривав 8 місяців. Дослідження шкіри після експерименту виявило, що під дією рапаміціна кількість старих клітин скоротилася майже в три рази, а кількість колагену виросла в два рази. У той же час ніяких ознак патології або запалення не було, як і наявності рапаміціна в крові.

Читайте також: НОВІ “СЮРПРИЗИ”: КВИТКИ НА ПОТЯГИ В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЮТЬ НА 22% В НАСТУПНОМУ РОЦІ. КУДИ Ж ЩЕ?..

Результат був помітним навіть візуально: кількість зморшок на руці, на яку наносили крем з рапаміцином, зменшилася.

Отже, вчені зробили висновки, що рапаміцин здатний боротися зі старінням шкіри навіть в невеликих концентраціях.

Джерело:

You cannot copy content of this page