fbpx
Breaking News
На приготування гливок з часничком йде всього 15 хвилин на все про все. А які вони смачні! До картопельки, будь-якої каші чи просто як самостійна закуска. Ось спробуйте!
Молодик 25 січня – що потрібно обов’язково зробити сьогодні, щоб залучити в життя успіх і позитивні зміни. Скористайтеся нагодою!
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Здоров'я
Чим небезпечний маринований шашлик із супермаркету

Для маринування шашлику супермаркети часто використовують м’ясо, яке вже втратило товарний вигляд, а також обрізки. Маринадом перебивають неприємний запах.

“М’ясні продукти відносяться до категорії підвищеного ризику, при їх приготуванні обов’язково суворе дотримання чистоти і гігієнічних норм. А ручатися за те, що продавці сумлінно поставилися до своїх обов’язків, ніхто не може”, – розповіла ГолосUA лікар-дієтолог Ірина Морозова.

“Маринують не тільки філейне м’ясо, а й м’ясні обрізки з прожилками. Час прожарювання тоді виходить різний. Одне – згорить, інше – сире. Пережарене м’ясо – джерело канцерогенів, які ведуть до ряду найнебезпечніших захворювань і сприяють виникненню ракових клітин. Сирим м’ясом можна отруїтися чи підчепити паразитів”.

Читайте також: ВЧЕНІ ВИЗНАЧИЛИ ІДЕАЛЬНУ ТРИВАЛІСТЬ ШЛЮБУ

Експерт рекомендує не купувати м’ясо, мариноване в майонезі, з сильним запахом оцту або приправ.

“Майонез взагалі не підходить для маринадів. Він жирний і не поєднується з м’ясом. А при температурній обробці виділяє величезну кількість канцерогенів. Краще замочити шашлик в мінералці, а під час смаження додати трохи вина”.

Джерело.

Related Post