fbpx
життєві історії
Чого-чого, а цього не очікувала. Вони ж у мене мешкають! Зайшла вранці до сина і невістки в кімнату, але вихопила від них величезну догану! За добротою душевною я пустила свого сина та невістку жити у свою двокімнатну квартиру, поки ремонтують їхню квартиру в Ірпені

Чого-чого, а цього не очікувала. Вони ж у мене мешкають! Зайшла вранці до сина і невістки в кімнату, але вихопила від них величезну догану.

За добротою душевною я пустила свого сина та невістку жити у свою двокімнатну квартиру, поки ремонтують їхню квартиру в Ірпені. На жаль, мирно жити нам вдалося недовго.

Вони перебралися до мене в квартиру півроку тому і син сказав, що вони тимчасово поживуть у мене, поки шукатимуть відповідне орендоване житло. Я не квапила їх, хай живуть, тим паче, їм потрібні гроші на ремонт їхнього житла в Ірпені, яке було пошкоджене.

Та живіть скільки хочете, сказала я їм. Виділила їм кімнату, але там лишилося багато моїх речей. Не могла я всі речі скинути в одну купу, щоб звільнити тимчасовим гостям місце.

Квартира у мене невелика, яка вже є. Але я все ще господарка в ній. Заходжу до їхньої кімнати лише тоді, коли діти на роботі. То білизну повішу сушитися, то речі в шафу складу. Іноді протираю пилюку в кімнаті, тому що дітям ніколи, можу почитати книгу в цій кімнаті.

Поки Олег з Наталкою тут не оселилися, у мене в цій кімнаті була бібліотека, тут усі мої шафи з літературою, тож по буднях, коли вони на роботі, я відпочиваю у кріслі за читанням книги.

Так само, як я заходила до синової кімнати, коли він був маленький, заходжу туди і зараз. А ось невістка заявила, мовляв, не входьте, Олено Степанівно, до нашої кімнати і не перекладайте наші речі! З чого б це раптом? Я вже у власній квартирі не можу вільно пересуватися без дозволу?

Я не бачу нічого поганого в тому, що упорядковую і прибираю їхню кімнату, вони мені ще спасибі повинні сказати. Чого я там не бачила, ну скажіть? Так, зайшла до кімнати, взяла банку з соліннями та рукавички з шафи. Треба було до вечора чекати на невістку, щоб вона дозволила увійти?

Вчоар Наталка запропонувала перенести всі мої речі до мене до кімнати. А куди їх складати? У кімнаті Олега велика шафа з речами та взуттям. Це все там лежало і лежатиме, а місце для їхніх речей я звільнила максимально. Отже, нехай змиряться й потерплять. Як інакше?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.