fbpx
життєві історії
Чого хотів той чоловік?.. В якийсь момент вона, як їй здалося, взагалі відключилася, а коли прийшла до тями на тій же лавці, то ніякого чоловіка поруч уже не було. Особливо їй запам’яталися його неймовірно пронизливі очі…

Аня з раннього віку відрізнялася яскравою зовнішністю. А як підросла – розцвіла. Років в 14 вона перетворилася на справжню красуню. Ангельське обличчя з тонкими рисами і яскраво-зеленими очима, густим русявим волоссям, висока і струнка, наче тростиночка.

Після занять в школі моя подруга Аня любила прогулятися по нашому міському парку або купити собі морозиво і посидіти на лавці в цьому ж сквері. У той день вона сиділа в своєму улюбленому парку на лавці. Це було перед іспитами, в кінці травня, в 9 класі. Їй було 15 років. Сидячи і насолоджуючись видом, Аня раптом помітила,що в її бік прямує чоловік, а, підійшовши ближче, він запитав, як пройти на таку-то вулицю.

Аня щось відповіла йому, а потім цей чоловік несподівано нахилився до неї, порушуючи особисті кордони, і сказав: “Яка гарна дівчинка”.  Потім у неї немов все попливло перед очима, а тіло наче паралізувало. Цей чоловік чогось сів поруч з нею, потім взяв її руку в свою і почав погладжувати, а іншою рукою притулив її голову до свого плеча і, так само погладжуючи, почав щось тихо говорити або шепотіти – Аня точно не пам’ятає.

Вона не могла ні чинити опір, ні вирватися, по всьому тілу розлилася непояснима слабкість. Приблизно як при сонному паралічі. Скільки тривало все це, вона точно не пам’ятає. Але пам’ятає, що повз начебто проходили люди, але вони всього цього не бачили або не помічали. В якийсь момент вона, як їй здалося, взагалі відключилася, а коли прийшла до тями на тій же лавці, то ніякого чоловіка поруч уже не було.

Але у неї в усьому тілі була така слабкість, немов всі сили покинули її, голова запаморочилася, нудило. Вона абияк добралася додому, не зовсім пам’ятаючи, як. Двері їй відкрила мама і вона, не кажучи їй не слова, навіть не привітавшись, пройшла в свою кімнату, і впавши на диван, проспала міцним сном до наступного ранку.

Наступного ранку мама стала розпитувати її, чи приймала вона заборонені речовини і чому прийшла в такому стані. Аня сказала їй, що просто погано себе відчула і не стала розповідати всієї правди боячись, що мама їй не повірить.

А розповіла тільки мені. Коли я запитала, як виглядав той чоловік, вона сказала що темноволосий і темноокий, східної зовнішності. Особливо їй запам’яталися його неймовірно пронизливі очі…

Зараз моя подруга вже заміжня жінка. Вийшла заміж по любові за курсанта військового училища і живе зараз в іншому місті. Два роки тому народила дочку. Все у неї добре. Але мені досі не зрозуміло, що це був за чоловік? Чаклун, який вирішив забрати енергію у моєї подруги, або хтось ще?

Юлия.

Фото ілюстративне – goodfon

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page