fbpx
життєві історії
Чого він лише не придумував, правди там мало. Після чого сказав, щоб моєї ноги у них не було, що я грішна людина з поганої сім’ї, хоча у мене звичайна родина. Так, батьки розлучилися, але це не його справа, йому зі мною не жити

З Юрою ми разом майже два роки. Все добре, живемо разом у великому місті в квартирі мого хлопця, яку подарували йому батьки. Обоє працюємо, намагаємося домогтися своїх цілей і створити щасливу сім’ю.

Ми з маленьких міст, які знаходяться не далеко один від одного. Ну і, звичайно ж, рік тому настав момент, і мій хлопець показав мене своїм батькам. Все було прекрасно, ми їздили в гості, у них в селі величезний будинок, велика родина, два брати з дружинами і дітьми. Все було добре до моменту, коли ми відпочивали всією сім’єю, було дуже багато рідні, мій дорослий хлопець, якому вже 30 років захотів спробувати кальян (батько не схвалює цього захоплення, але при цьому сам любить випити).

І ми спробували разом, його стало це дратувати, він наговорив нам стільки гидот при всіх (хоча мій хлопець – його улюблений син), мало не вигнав нас, його заспокоїли і забрали випивку. У підсумку він почав їздити по сусідству в моє місто, де я народилася, і збирати про мене всякі чутки.

Чого він лише не придумував, правди там мало. Після чого сказав, щоб моєї ноги у них не було, що я грішна людина з поганої сім’ї, хоча у мене звичайна родина. Так, батьки розлучилися, але це не його справа, йому зі мною не жити.

Мій хлопець пішов проти всіх, сказав, що йому не важлива думка батька і розлучатися він зі мною не готовий, хоча його мати не проти нас, але вплинути на батька вона не в силах, вона сама каже, що все життя він такий, якщо упреться, то це марно, він має рацію і все.

В результаті півроку мій хлопець не їздив до батьків, а вони хороші люди, багато дали своїм синам, я розумію, що батько хоче кращого для свого сина. Але мені важко. Півроку тому вони примирилися, але їздить він один туди, і вічно його налаштовують проти мене, я не знаю, як бути далі. У них постійний відпочинок там, всі невістки, діти, батьки, а я як ізгой. Впевнена, що з часом нічого не зміниться, батько дуже вперта людина. Свого хлопця я люблю і постараюсь зробити все, щоб в нашій родині було затишно та комфортно – ВСІМ.

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – kokshetau.asia

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page