fbpx

Чоловік на кожному кроці каже мені економити, тому й путівку оплатив найдешевшу. Сам же в той час придбав собі третю автівку. А згодом я дізнаюся, що ще до весілля він купив квартиру в новобудові, яка приносить йому хороший дохід. Звісно, нерухомість записана на його маму. Я б і не знала цього “секретику”, якби свекруха одного дня не проговорилася. Та тепер і він відчує на собі всю економію. Євгена я вирішила годувати найдешевшими продуктами, купленими в ЕКО по акції

Чоловік на кожному кроці каже мені економити, тому й путівку оплатив найдешевшу. Сам же в той час придбав собі третю автівку. А згодом я дізнаюся, що ще до весілля він купив квартиру в новобудові, яка приносить йому хороший дохід. Звісно, нерухомість записана на його маму. Я б і не знала цього “секретику”, якби свекруха одного дня не проговорилася. Та тепер і він відчує на собі всю економію. Євгена я вирішила годувати найдешевшими продуктами, купленими в ЕКО по акції.

Я дуже розчарована поведінкою чоловіка.

Євген почав економити відразу ж після весілля, але лише на окремих “ділянках”. Крім того, я дізналася, що у нас є квартира, про яку я ні словом ні духом.

Який сенс у шлюбі, якщо люди не довіряють один одному? Я хотіла поїхати у гарний відпочинок чи тур Карпатами з Євгеном, але він відмовлявся платити, бо це дорого… Я розумію, час не легкий, але ж після весілля кожна пара старається влаштувати собі медовий місяць.

Це був складний рік. Підготовка до хоч і скромного, але весілля, саме свято та переїзд після ремонту квартири.

Я з нетерпінням чекала, коли нарешті поїду у відпустку з Євгеном. Я уявляла, що ми орендуємо собі на тиждень будиночок в лісі, де нам будуть приносити сніданки, обіди і вечері, а з вікна б височіли наші прекрасні гори.

Але ціни на хороші будиночки були зависокі для Євгена.

Чоловік хоче, щоб я знайшла поїздку за п’ятнадцять-двадцять тисяч, включаючи їжу. Те, що я бачу за ці гроші, сильно відрізняється від моїх мрій.

Я не кажу, що ніколи б не вирушила у таку поїздку Україною. Але ми обидвоє заробляємо достатньо грошей, тож навіщо тинятися в якомусь запиленому готелі? Я абсолютно спантеличена тим, що може зробити мій чоловік.

З самого початку нашого шлюбу все було досить яскравим.

“Як тільки буде така можливість, ми чкурнемо з тобою в Європу і ти зможеш побувати в кожній країні, про яку мрієш. Але зараз треба трішки поекономити. Я не збираюся платити сорок-п’ятдесят тисяч за розкіш про яку ти мрієш”, – заявив він.

Я зателефонувала подрузі, і запропонувала поїхати зі мною у відпустку.

Звичайно, приємно гуляти по Буковелю з подружкою, але вибачте… Я заміжня лише рік, і хотіла б провести час з чоловіком.

Коли Євген купив третю автівку, я була розлючена. Але він мені сказав, що це інвестиції, і я цього не розумію. Я вирішила не влаштовувати сцен і притупила своє обурення.

Але і з цим би я змирилася… Якби не…

За деякий час з’явилася інша проблема, і її не можна було не помітити. Я дізналася, що мій чоловік приховав від мене одну “дрібницю”.

У нього є невелика квартира в новобудові, яку він здає в оренду, і тому має дохід, про який я навіть не підозрювала. І ось питання, чому він мені не сказав про це до весілля?

Квартира зареєстрована на його матір, і вона, звісно, ​​теж від мене це приховувала. Одного разу, однак, вона випадково згадала орендаря, а потім незграбно замовчала про все це.

Так, я розумію, чоловік хоче, щоб в нас були гроші і робить для цього все можливе. Але я не люблю коли мене обманюють.

Я вийшла заміж по любові і тепер бачу, що Євген дуже скритний.

З того дня я вирішила зробити так: я купую додому лише найдешевші продукти. Іноді я просто намазую хліб з маслом на вечерю. Якщо він хоче заощаджувати, то повинен це відчувати на собі.

Я навіть вже не хочу їхати з ним у відпустку. Чоловік купує машини, таємно здає в оренду квартиру, а дружину хоче поселити в дешевому готелі, ще й без себе…

А що буде, коли в нас появляться діти? Я навіть не хочу про це думати. Одяг із комісійного магазину та вживана коляска від друзів їм гарантована…

Що мені робити? Чи міняються такі чоловіки?

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page