fbpx

Чоловік навіть не дав мені самій зібрати речі – зробив це сам і відкрив переді мною двері. Ми у шлюбі з Максимом прожили два роки. У нас все було добре, суперечки виникали дуже рідко. Але з недавно все підмінялося. Батьки чоловіка якось приїхали, коли мені не було вдома і почали йому говорити, що я погана господиня, нічого не допомагаю, не працюю. Хоча це все не так. Я працюю майстром манікюру, і мій чоловік сам попросив брати не багато записів. Я все встигала вдома робити, прибирати, готувати. Отже, я цю розмову почула. Наступного дня я з дозволу чоловіка я написала свекрам про те, що все чула і виправдовувалася перед ними

Чоловік навіть не дав мені самій зібрати речі – зробив це сам і відкрив переді мною двері. Ми у шлюбі з Максимом прожили два роки. У нас все було добре, суперечки виникали дуже рідко. Але з недавно все підмінялося.

Батьки чоловіка якось приїхали, коли мені не було вдома і почали йому говорити, що я погана господиня, нічого не допомагаю, не працюю. Хоча це все не так.

Я працюю майстром манікюру, і мій чоловік сам попросив брати не багато записів. Я все встигала вдома робити, прибирати, готувати.

Отже, я цю розмову почула. Наступного дня я з дозволу чоловіка я написала свекрам про те, що все чула і виправдовувалася перед ними.

Батьки Максима, звичайно, одразу зателефонували, але не мені, а чоловіку, і і почали говорити, що я не маю права писати такі повідомлення. Тоді ми зібралися і поїхали до них на розмову.

На свою адресу я почула дуже багато негативу, мені сказали, що якщо я прийшла у їхню родини на все готове, то зобов’язана їм допомагати. Дорікнули мені кожною копійкою.

І ось вони досягли свого. Зараз ми не разом, максим виставив мене з дому, не пустив мене навіть зібрати всі мої речі, а збирав сам разом зі своїми батьками і просто виставив речі на вулицю.

Коли я приїхала за речами, він навіть і не вийшов, а його батько ходив і сміявся. Я намагалася поговорити з чоловіком, пояснити, що повинен приймати рішення він, а не батьки. Але він просто уникає зустрічі зі мною. На запитання чи любить мене він нічого не відповідає, чи каже: “Сама все знаєш”.

Хоча нашим спільним друзям Максим каже, що кохає мене, але не зможе зі мною жити через конфлікт з його батьками. Вчора я його запитала, чи хоче він зі мною побачитися, якщо не хоче, то я спробую його забути.

Але він не відповів ні так, ні ні, а просто сказав, коли треба буде, подзвонить. Я його дуже просила не подавати поки що на розлучення і він мені пообіцяв, що не подасть.

Але як тільки він поговорить з батьками, одразу до мене охолоне. Вони його настільки стрежуть від мене, що його мати переїхала до нього і живе з ним. Грубо кажучи, зайнята місце дружини.

Допоможи мені будь ласка порадою. Я дуже люблю свого чоловіка та не хочу розлучення. Що мені робити я не знаю, просто місця собі не знаходжу, і мої батьки мене ніяк не можу втішити і переконати, що Максим мені не потрібен. Почуттям не накажеш!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page