fbpx

Чоловік не має ні житла нормального, ні автомобіля, ні навіть хорошої освіти. За копійки я працювати не збиралася. Кілька тижнів тому я натрапила на першого чоловіка у соціальній мережі. Я зайшла на його сторінку і обімліла. Там було не так багато фотографій. Максим живе зовсім новим життям

Я дуже любила Максима, тож без зайвих роздумів погодилася вийти за нього заміж. Рідні тоді довго відмовляли мене від цього кроку. Казали, що я поспішаю. Переконували, що він мені не пара, що він не має ні житла нормального, ні автомобіля, ні навіть хорошої освіти. Та я нікого не слухала – кохання ж.

І вже перші місяці спільного життя змусили мене замислитися над тим, чи не помилилася я. Ми не вилазили з боргів, зарплати чоловіка ледь вистачало на все потрібне. Причому перспектив було видно. Йому на роботі ніякого підвищення не світило. Навіть у мене з моєю вищою освітою було набагато більше шансів досягти успіху.

Почалися непорозуміння з Максимом. Чоловік хотів, щоб я влаштувалася на першу ліпшу роботу. Але мене це не влаштовувало, адже за копійки я працювати не збиралася. Менш ніж за рік я вирішила, що з мене досить, подала на розлучення.

Минуло вже дев’ять років. За цей час я так і не змогла збудувати кар’єру, про яку мріяла. Робота є, але вона не приносить задоволення, та й зарплата середня. Встигла за цей час ще раз невдало вийти заміж. Дітей ще немає. Словом, повний морок.

І тут кілька тижнів тому я натрапила на першого чоловіка у соціальній мережі. Мабуть, він нещодавно зареєструвався, і рекомендації щодо якихось своїх параметрів вирішили запропонувати мені його додати до друзів. Я з цікавості зайшла на його сторінку і обімліла.

Так, там було не так багато фотографій. Але навіть тих, що були, було достатньо, щоби зрозуміти, що Максим живе зовсім новим життям.

На одній світлині він сидить у кафешці Мілана, на іншому фото вже позує на тлі визначних пам’яток Лондона. Гарно одягнений, доглянутий, задоволений життям, упевнений у собі. Я повірити не могла у таке перетворення.

Тепер собі місця не знаходжу. Розповідала про це і подругам, і рідним. Але вони не розуміють мене. Просто кивають головами, мовляв, всяке буває, життя непередбачуване. До них не доходить, яке спустошення я відчуваю.

Думаю весь час: може, чи варто спробувати відновити ці стосунки? Ми ж із Максимом не чужі люди, довго були разом, любили одне одного. Часто роздумую, що сказала б йому під час зустрічі.

А якщо я йому зізнаюся, що вважаю те розлучення помилкою? Чи вийде у нас знову бути разом? На його світлинах я ніде не побачила родини, дружини чи дітей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page