fbpx
життєві історії
Чоловік не проти так назвати сина, проблема в тому, що на мене “наїхали” батьки і свекруха. Тому що “не українське”, непатріотично, це по-перше, а по-друге, нібито дражнити будуть в школі. А я вважаю, що це наша особиста справа, яке ім’я ми дамо своєму малюку. І не потрібно нав’язувати нам свою думку

Чекаю дитину і звичайно з перших місяців вагітності вибираю ім’я. Виявилося, це зовсім нелегка справа – імен дуже багато, але всі вони якісь не такі.

Прості імена наприклад: Василь, Петро, Іван мені категорично не подобаються, тим більше на кожному кроці таких дітей повно, і не лише дітей. Слов’янські імена, такі як: Ярослав, Святослав теж не подобаються.

Мені дуже подобається ім’я Патрік – я коли прочитала опис людей з цим ім’ям, так відразу і уявила нашого хлопчика саме таким. Ну навіть якщо УЗД помилилося і народиться дівчинка – назвемо Патрісія. І ім’я це інтернаціональне, якщо син підросте і вирішить переїхати, він буде себе комфортно почувати в будь-якій країні.

Чоловік не проти, проблема тільки в тому, що на мене “наїхали” батьки і свекруха, які не хочуть, щоб онука називали іноземним ім’ям. Тому що “не українське”, непатріотично, це по-перше, а по-друге, нібито дражнити будуть в школі. А я вважаю, що це наша особиста справа, яке ім’я ми дамо своєму малюкові. І не потрібно нав’язувати нам свою думку – у них вже була можливість вибирати ім’я для своїх дітей.

Ось мене назвали Ларисою, і що? Мені воно ніколи не подобалось. Дражнити будуть в будь-якому випадку, так що нехай краще з красивим ім’ям живе, ніж з банальним.

А що ви скажете?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook