fbpx
життєві історії
Чоловік працює на будові, а зараз з цією ситуацією в країні, та й зима, заробітку хватає лише щоб оплатити квартиру, і на продукти. Добре, що моя мама з села допомагає. І ось недавно я зрозуміла, що економлячи на мені, Михайло допомагає своїм батькам. У них своя квартира, дві пенсії, ну невже мало? 

Вже майже шість років, як ми з Михайлов в шлюбі. Є синочок – Арсенко, йому чотири роки, ходить в дитячий садочок. Я поки не працюю, адже, як не крути, а з малою дитиною багато не напрацюєш. Михайло працює, але, щоб я сказала, має великі гроші, то ні. Він працює руками – на будові. Але якщо весна і до осені робота є, то зима для нас завжди була важкою порою.

Скажу одне, зараз його заробітку хватає, щоб оплатити за квартиру, бо ми її орендуємо, на дитину, і на продукти харчування – найнеобхідніші. Благо, мама моя трохи допомагає продуктами, бо живе в селі і має господарство.

Але останнім часом я стала помічати, що Михайло свої важко зароблені віддає мамі. Вони також живуть в місті, мають свою квартиру, дві пенсії, і їм мало?

– Михайло не може відмовити і допомагає фінансово своїм батькам, але останнім часом вони стали просто регулярно просити у нього грошей. Я не кажу, що треба перестати їм допомагати, навпаки, коли, чоловік заробляв непогані гроші і у нас не було ще дитинки, я завжди сама йому пропонувала, давай твоїм батькам купимо новий чайник, давай купимо мамі нові чоботи.

Я ж не проти допомагати, це навіть не обговорюється, але зараз ситуація у нас інша – зима, карантин, роботи майже нема, все відкладається на теплу пору року.

Про себе – я взагалі мовчу, цього року навіть колготки не в силі купити, хватає лише на одяг для сина! Але ж це неправильно.

Мало того, у Михайла ще є брат, який заробляє і живе разом з батьками. Він, що не в змозі допомогти батькам? А вони самі? Чому так безцеремонно і нахабно поводяться. Коли у нас самих зараз просто немає зайвих грошей, ще й витягати з нас останнє.

Мої ж батьки навпаки нам намагаються допомогти, бачачи як нам важко, хоча у самих є витрати, батько себе погано вже почуває, скільки тільки на аптеку йде.

Якось я спробувала поговорити з Михайлом щодо його батьків, але у відповідь таке вислухала, що я взагалі не повинна пхати свого носа в його відносини з батькам, він добувач і сам буде вирішувати кому і скільки давати грошей. Але що робити якщо така фінансова підтримка на шкоду нашій родині, ну не отримує він зараз стільки, щоб грошей вистачало відразу на дві сім’ї.

Я не хочу з ним свариться, тому не знаю як краще до нього донести, що це неправильно, що у нас сім’я і свої плани на життя. А ще, коли я прошу у Михайла гроші на найнеобхідніші речі ось, що він мені каже: “Марічко, все придбаємо, але не зараз. Ти потерпи трохи, і Арсен росте, йому весь час щось треба. Нам зараз кожну копійку треба економити”.

Тобто виходить, що для мене він шкодує грошей, а своїм батькам він будь-яку суму дасть. Як мені вчинити? Мовчати і терпіти? Мені дуже прикро. Не хочу лаятися ні з чоловіком, ні з його батьками, але як пояснити, щоб він зрозумів?

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook