fbpx
життєві історії
– Чоловік пропонує жити разом, а я не хочу! Бути співмешканкою – не для мене! Я вже якось погодилася на таке, чекала, що він зробить пропозицію, але пройшов рік, а про весілля він так і не заговорив. Довелося розлучитися!

«Бути співмешканкою – не для мене! Я вже якось погодилася на таке, чекала, що він зробить пропозицію, але пройшов рік, а про весілля він так і не заговорив. Довелося розлучитися», – обурюється моя знайома Ірина.

Її новий кавалер, з яким вона зустрічається вже півроку, нарешті зробив їй пропозицію: почати разом жити.

На жаль, це виявилося не те пропозицію, якого чекала Ірина. Адже вона хотіла кільце, весілля і штамп в паспорті. Як у всіх порядних дівчат.

Хтось скаже, що штамп у паспорті нічого не гарантує. Так це так. Не гарантує. Зате говорить багато про чоловіка, який категорично не бажає ставити цей штамп в свій паспорт.

Коли людина чогось не хоче робити, він посилено шукає цього виправдання і прогинає під своє небажання весь інший світ.

Коли чоловік не хоче одружуватися, він починає придумувати безліч «вагомих» причин: треба перевірити почуття, подивитися один на одного в побуті.

Потестувати? Серйозно? Дами, ви ж не машина на тест-драйві, щоб вас тестувати. Про який «тестуванні» сімейного життя може йти мова?

За рік-півтора близького спілкування можна зрозуміти, що з себе представляє людина, яка вона є в побуті, як веде себе в складних ситуаціях. Всі «косяки» завжди видно.

Інше питання, що засліплені пристрастю дами не бажають ці «косяки» бачити.

Чоловік все це прекрасно знає, йому не треба нічого «тестувати», і єдина причина, по якій він пропонує дівчині жити разом – небажання з нею одружитися.

Той же чоловік може через півроку зробити пропозицію іншій дівчині, якщо вирішить, що хоче з нею сім’ю. З тієї, кому пропонують «пожити», він сім’ю не хоче.

Він хоче в цю сім’ю просто пограти. Йому будуть сорочечки гладити, пиріжки пекти, підлоги вимивати, а він при цьому нікому нічого не винен, бо не чоловік і взагалі ніхто.

Що робити, якщо чоловік пропонує співжиття, а вам не хочеться? Не погоджуватися, звичайно. Якщо вам потрібна традиційна сім’я, в якій ви – повноправна дружина, а не машина для тест-драйву, значить ваш відповідь має бути остаточним і не потребує будь-то обговорень.

Якщо чоловік самоліквідується на цьому етапі, значить ви для нього не представляли ніякої цінності. Скажіть дякую за заощаджений час. Ваш принц ще в дорозі.

Але навіть якщо співжиття вас влаштовує, не поспішайте з’їжджатися. Гарненько подумайте, навіщо воно вам треба? Чому ви так нетерплячі?

Часто за таким поривом криється страх втратити чоловіка, і жінка готова «влізти» в відносини на будь-яких умовах.

Якщо ви відчуваєте, що вами рухає щось подібне, слід пригальмувати і запитати себе: чому я так ціную чоловіка, який не дуже-то цінує мене?

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook