fbpx

Чоловік розказав мені, що його друг розлучається з дружиною. Для мене це було великим здивуванням, тому що людей, які більше підходять один одному, я не бачила, у них навіть жарти однакові. Я спитала, що трапилося. Виявляється, дружок його завів інтрижку, а дружина все дізналася і попросила його піти

У мого чоловіка є близький друг. Дружать вони давно і тому у нас завелася така традиція, проводити вихідні сім’ями. Не скажу що з його дружиною ми подруги, просто вона цікава та приємна у спілкуванні людина.

Друга, жартома, ми називаємо ресторатором, хоча володіє він невеликими кафешками, але вже почав подумувати про ресторан. Із дружиною вони постійно влаштовують гастрономічні змагання.

Наприклад коли ми відпочиваємо у них на дачі, то повинні визначити за чиїмось рецептом шашлик смачніше, так само з млинцями, салатами.

Загалом весело і душевно проводимо час, розказуємо анекдоти, співаємо пісні, після таких вихідних розумієш, що життя прекрасне і з нетерпінням чекаємо, коли знову можна буде зібратися разом, щоб розслабитися та відпочити від буденної суєти.

Але через якийсь час чоловік розказав мені, що його друг розлучається з дружиною. Для мене це було великим здивуванням, тому що людей, які більше підходять один одному, я не бачила, у них навіть жарти однакові. Я спитала, що трапилося. Виявляється, дружок його завів інтрижку з якоюсь дівчиною, вона від нього вже чекає дитину, дружина все дізналася і попросила його піти.

Незабаром у дівчини втратила дитину і тепер вони спокійно живуть разом. Які наївні мужики, ця історія з дитиною, стара як світ.

Я зателефонувала дружині друга запропонувавши зустрітися, але вона сказала що ще місяць тому поїхала до матері в інше місто, як приїде відразу зателефонує, сказала що б я не турбувалася про неї, у неї все гаразд. Ну гаразд, як то кажуть господар — пан.

Якось чоловік сказав, що друг запросив на дачу відзначити свій День народження. Я погодилася, було цікаво подивитися на його нову дівчину. Приїхали ми, на подвір’ї вже було накрито стіл, на мангалі смажилися шашлики, краса! Дивлюся друг сам над усім клопочеться, а його дівчини ніде не видно, ну я запропонувала свою допомогу, на що він сказав, щоб я спокійно відпочивала.

Тут з будинку випливає модельного вигляду дівчина, в коротких шортиках і топіці та носі діамантик. Таке тільки біля шикарного басейну місце, а не на сільській дачі.

Сіли ми за стіл, почали трапезувати ну і розмовляємо як завжди, про те – про це. Молода сидить у телефоні, тицяє в екран пожовуючи листок салату, нас для неї начебто взагалі немає.

Не знаю, як іншим, а мені явно чогось не вистачає. Надвечір стало прохолодно і дівчина занурилася, що їй холодно і друг відповів, що треба було в джинсах їхати, у відповідь вона відповіла, що вона не із сила, одягати джинси.

Я нічого не маю проти села, але для мене це прозвучало як образа, бо на мені якраз таки були надіті джинси. По другові було видно, хоча він і намагався приховати, що дівчина ця йому надоїла, з нею нема про що поговорити, тільки як з примхливою дитиною, вічно потурати її капризам. Слава богу, настав час їхати додому.

Вдома я виразила, що ось як дивитися вбік і міняти своїх дружин на таких. Чоловік мене обійняв і сказав, що нам це не загрожує, а дівчина була така надута, бо день народження хотіла відзначити в ресторані, а він її на дачу привіз.

Після цих подій минуло п’ять місяців і якось випадково я зустріла дружину друга. У неї був помітно округлений животик. Виявилося, що вона чекає дитину, не задовго до того, як дізналася про зраду і вирішила все приховати, не хотіла, щоб він залишався з нею через дитину.

Я сказала, що її чоловік уже як два місяці тому розлучився з цією дівчиною, але виявилося вона і про це знає, він їй дзвонить щодня і просить повернутися до нього. Я спитала, як вона має намір вчинити.

Вона відповіла, що звичайно ж повернеться до нього, але не одразу, нехай ще трохи подумає, щоб більше не було поводу на всі боки дивитися.

Я її розумію, не можна після першої помилки відрубувати раз і назавжди спільно прожиті роки. Адже навіть у школі дається робота над помилками, а тут ще й нове життя на підході, яке доводить, що між цими людьми було і може бути ще й любов.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page