fbpx
життєві історії
Чоловік став розуміти, що з дружиною щось недобре коїться. Намагався допомагати їй з доглядом за дитиною, та й з побутовими питаннями намагався допомагати. І він вирішив поговорити з дружиною і вмовити її поспілкуватися з психіатром. Вона погодилася

Він і вона давно були одружені. У них не було фінансових проблем, вони практично ніколи не сварилися. Все було добре, тільки ось з дітьми якось не виходило.

Вона обійшла всіх лікарів, молилася всім святим. Нарешті сталося диво, вона побачила на тесті дві заповітні смужки.

Вони обидва були на сьомому небі від щастя. Все протікало складно, її часто клали в стаціонар. В результаті через кесарів пройшли вдало.

На світ з’явилася маленька дівчинка з великими блакитними очима. Щастя батьків не було меж.

Тільки було проблематично з грудним вигодовуванням. І її мама постійно переживала через це, вінілу себе в тому, що вона погана мати і не може навіть дитини нормально нагодувати.

Коли дівчинці виповнилося два місяці, вони з мамою потрапили до інфекційної лікарні. Там довелося відмовитися від гв.

Це тільки посилило переживання матері з приводу здоров’я дитини. Лікарі запевняли, що з малятком все добре.

А їй здавалося, що дитина мало їсть і занадто багато спить. Через всіх цих переживань вона і сама стала погано їсти, з’явилися ознаки тривожного поведінки.

Чоловік став розуміти, що з дружиною щось недобре коїться. Намагався допомагати їй з доглядом за дитиною, та й з побутовими питаннями намагався допомагати.

Взяв на роботі відпустку і разом з дружиною і дитиною відправилися на відпочинок. Здавалося, що зміна обстановки пішла їй на користь.

Але по поверненню додому знову повернулося все як було. Одного разу дуже перенервувавши через дитину вона втратила свідомість від різкого стрибка тиску.

Чоловік вирішив поговорити з дружиною і вмовити її поспілкуватися з психіатром. Вона погодилася. Лікар запропонував два варіанти лікувати її в стаціонарі або вдома.

Вона вирішила, що буде вдома поруч з донькою. Після спілкування з психіатром в її поведінці з’явилися поліпшення, вона стала будувати плани на майбутнє, планувати відпустку.

Вона стала їсти з апетитом, багато гуляти з донькою в парку. Все було добре. Увечері вона була дуже веселою, дуже багато фотографувалася з дитиною.

Спати лягли в хорошому настрої… А вранці… Його розбудив дзвінок у двері, дружини поруч не було, дочка спала в ліжечку. На порозі стояли поліцейські і говорили, що з дружиною сталося горе…

Пізніше в телефоні він побачив прощальне смс. Виявилося, що вона встала рано, прямо в нічній сорочці вийшла в під’їзд, відправила йому смс…. Вона не впоралася з депресією. Бережіть себе і своїх близьких!!!

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook