fbpx
життєві історії
Чоловік віддає матері всю зарплату, говорить, що вона його виростила і заслужила таке піклування з його боку

Чоловік Денис сам обрав мене на роль своєї дружини, звичайно, його мама схвалила вибір. Свекруха виростила його сама, він у неї єдиний син. Живемо ми окремо, орендуємо квартиру, намагаємося накопичити на свою.

На зовнішність я досить яскрава, маю вищу освіту, зараз в декреті.

Так ось, свекруха завжди намагаються влізти порадами до нас в сім’ю, робить вона це через мого чоловіка.

Кожного разу, як тільки він поїде до рідної домівки, вона його налаштовує проти мене. Мені це дуже неприємно.

Робота у Дениса вахтова, і він часто мене залишав саму вдома, ночував то на роботі, то у своїєї матері. Я бачу, що в не може відірватися від неї Але навіщо тоді було одружуватися?

У нас народився малюк, а Денис не сприймає нас як сім’ю, не вважає за потрібне давати гроші. У нас немає житла, чоловік завжди говорить мені економити, прикриваючись тим, що нам треба накопичити, а всі гроші віддає матері, їй ремонт треба робити в квартирі і він вважає це своїм обов’язком. І взагалі, Денис говорить, що вона його виростила і заслужила таке піклування з його боку.

Свекруха з чоловіком хочуть керувати мною, користуватися нашими грошима, принизити мене, але я по натурі владна і з характером, і не збираюся терпіти, щоб хтось керував мною, а мій чоловік нічого не може сказати їй проти, тому що боягуз. Зате мені весь час висловлює невдоволення, що я десь себе не так повела з його мамою або родичами.

Я втомилася, я хочу, щоб він захищав мене, а не слухав маму, щоб гроші він ніс додому, а не їй. Та крім розлучення іншого виходу поки що не бачу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page