fbpx

Чоловік вже давно нив, що таксі нам обходиться дуже дорого і почав возити Катерину, нашу няню, додому сам. Я не заперечувала, хоча потрібно було вже бити тривогу. Вчора няня прийшла на пів годинки раніше, ніж було домовлено. А здивувалась я ще більше, коли Катя попросила мене на розмову тет-а-тет. Я тепер не знаю, як маю поговорити з Віктором. Так соромно мені ще ніколи не було!

Чоловік вже давно нив, що таксі нам обходиться дуже дорого і почав возити Катерину, нашу няню, додому сам. Я не заперечувала, хоча потрібно було вже бити тривогу. Вчора няня прийшла на пів годинки раніше, ніж було домовлено. А здивувалась я ще більше, коли Катя попросила мене на розмову тет-а-тет. Я тепер не знаю, як маю поговорити з Віктором. Так соромно мені ще ніколи не було!

Ми домовилися з чоловіком, що знайдемо для дитини няню. Завдяки Катерині ми тепер маємо вільні вечори і можемо сходити в кіно або влаштувати романтичну вечерю. Але через деякий час Віктор почав наполягати, щоб ввечері сам буде відвозити Катю додому…

Я мама трьох дітей, які вже ходять в дитячий садок. Я відчула велике полегшення, бо дуже чекала того часу, коли вийду на роботу. Найгірше те, що ми з чоловіком Віктором не маємо багато часу одне для одного. Раніше, до дітей, ми ходили в кафе чи кіно і насолоджувалися романтичними вечорами. Зараз цього, на жаль, немає…

Ми обоє любимо своїх дітей і із задоволенням проводимо з ними час. Але нам не вистачає приватності та моментів, коли ми лише вдвох. У нас є батьки, але вони живуть в іншій області.

Нещодавно мій чоловік запропонував взяти няню. Якусь милу дівчину, яка б приходила двічі на тиждень і дивилася ввечері за дітьми. А ми в той час могли б побути лише вдвох.

І ось почалися пошуки кандидатури. Ми переглянули багато оголошень, але чомусь я не могла довірити своїх діточок жодній з запропонованих жінок. Тому ми звернулися до спеціального агентства.

Мені здавалося, що так буде краще. Вони поручилися за своїх нянь на сайті і всі коментарі, які я знайшла, були позитивні.

Через декілька днів ми отримали резюме п’яти нянь. Це були освічені молоді дівчата, які переважно вивчали психологію.

Мені вони всі були однаково цікаві, і я не могла зупинити свій вибір на комусь одному. Тому я залишила вибір своєму чоловікові.

Деякий час він дивився на їхні фотографії, а потім сказав, що одна виглядає досить позитивно налаштованою.

Через декілька днів ми зустрілися за чашкою кави в місті. Ми відразу зрозуміли один одного і незабаром розмовляли, як дві давні подруги.

Каті двадцять три, вона дуже мила, і хоча я трохи нервувала під час першої зустрічі з дітьми, бо та постійно тримала телефон в руках, все вийшло добре. Вона навіть поклала дітей спати раніше, ніж це могла зробити я. Наступного ранку вони запитали, коли ця дуже мила тітка знову приїде до нас.

Мені було приємно, що дітям Катя сподобалася. Я попросила Катерину про два вечори на тиждень і почала планувати, коли ми з чоловіком підемо в театр, коли на вечерю, і я також втиснула один сеанс у спа. Ну хіба не чудово…

Катя їздила від нас додому ввечері на таксі. Мій чоловік іноді скаржився, що ціни підіймаються і нам це не вигідно. І сам запропонував іноді возити її. Я була здивована, що ввечері у нього все ще була енергія, але я не надала цьому значення. Можливо, я не повинна була цього дозволяти.

Одного разу Катерина прийшла трохи раніше і сказала мені, що ми повинні поговорити. Виявилося, що Віктор намагався запросити її на зустріч.

Я не могла у це повірити, це була справді незручна ситуація.

– На жаль, іноді це трапляється. Але я цього не роблю. Тому, будь ласка, домовтеся з ним, щоб мені не доводилося повідомляти про це агентству, – додала вона. Вона все ще була доброзичливою, але я відчувала між нами напругу.

Я вибачилася і пообіцяла поговорити з Віктором. Я маю підготуватися до цього. Я навіть уявити собі не могла, що мій чоловік зробить щось подібне.

Що тепер робити, і як з Віктором говорити, я поки не придумала!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page