fbpx
життєві історії
Чоловік, як зазвичай, ліг на диван і лежав весь день. Я не придумала нічого кращого, як лягти поруч. А що? З минулої роботи він пішов, оскільки там, як і скрізь до цього, не побачили його талантів. Я працюю на стабільному місці з хорошим окладом, оплачую продукти і житло. А чоловік мій Вадим кидається від проекту до проекту і точно знає, що я за все заплачу. За 10 тисяч його не влаштовувало горбатитися. Насправді, я пішла з роботи. Ось так ми лежали на дивані поруч цілий тиждень, поки не настав день виплати по кредиту 

Чоловік, як зазвичай, ліг на диван і лежав весь день. Я не предумала нічого кращого, як лягти поруч. А що? З минулої роботи він пішов, оскільки там, як і скрізь до цього, не побачили його талантів.

Таке вже було. Я працюю на стабільному місці з хорошим окладом, оплачую продукти і житло. А чоловік мій Вадим кидається від проекту до проекту і точно знає, що я за все заплачу.

Як він розхвалював мене друзям! Розповідав, що я така гарна, що працюю, а то інші жінки геть сидять на шиї у чоловіків. Спочатку я і сама думала, що я велика молодець, але потім зрозуміла, що він користувався мною.

Звичайно, Вадик допомагав по господарству, але з більшою частиною справлялася я сама. На яку попало роботу йти він не хотів, а за 10 тисяч його не влаштовувало горбатитися. І ось так він і лежав на дивані.

Одного разу я повернулася ввечері і теж лягла на диван поруч з ним. Він промовчав, але я бачила, що він очманів від такого повороту.

Але далі Вадим здивувався ще сильніше. Він прокинувся об 11 ранку і розштовхав мене, зі словами, що я спізнююся в офіс.

«Вадику, – сказала я, – мене вчора скоротили. Я була в такому розпачі, навіть сказати нічого не могла тобі. Може, ти нам сніданок зробиш?»

Насправді, я пішла з роботи. Ось так ми лежали на дивані поруч цілий тиждень, поки не настав день виплати по кредиту. І тоді він повідомив мені, що НАМ пора шукати нову роботу.

Я зробила невинні оченята і сказала, що ще не відійшла від звільнення. Мені потрібно ще відпочити й зміцніти.

І – о диво! Через тиждень Вадим знайшов високооплачувану роботу з перспективою підвищення.

А я тепер шукаю справу собі до душі, щоб не тягнути на собі сім’ю, а радіти кожному дню.

Отже пам’ятайте, дівчата. Якщо ваш чоловік ліг на диван – лягайте поруч з ним, це моя вам порада, дієвість якої перевірена особисто!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!