fbpx

Чоловік з багатодітної сім’ї. Втомилася годувати і утримувати його родичів

На прийомі у юриста молода жінка. Цікавиться питаннями поділу майна і аліментів на спільну дитину. Зібралася розлучатися з чоловіком, з яким прожила 5 років.

У шлюбі народили дитину, дівчинку, їй зараз 3 рочки. Чоловік – нормальний мужик, шкідливих звичок не має. Але є один нюанс – він з багатодітної сім’ї. І саме через цю обставину сім’я опинилася на межі розлучення.

Всі родичі – мати, батько, 2 брата і 3 сестри живуть в селі. Її чоловік – старший дитина в сім’ї. Всі інші діти поки що не одружені. Наймолодшій дитині скоро виповнюється 18 років.

– Мене вже поставили перед фактом, що молодший буде вступати до технікуму в місті і перший час буде жити у нас. Як перший час? Цей час може затягнутися на роки. Інших родичів в місті немає, гуртожитки в технікумі не дають, – обурено розповідає жінка.

Виявляється, що і раніше родичі чоловіка частенько користувалися його гостинністю.

– 2 місяці тому приїжджала в місто його мати з дочкою на які медобстеження (мати хворіє). Вони жили у нас майже тиждень. Незадовго до цього його брат був проїздом, жив 2 дня. Ще раніше був батько теж з якихось справах. Взагалі, протягом всієї спільного життя час від часу у нас ночували його родичі. Виходить, що раз в 2-3 місяці у нас обов’язково хтось гостює. А адже доводиться їх годувати і поїти, – скаржиться відвідувачка.

Жінку турбує ще й те, що він допомагає грошима своїй сім’ї. Ось накопичили вони деяку суму. Хотіли купити новий телевізор. У підсумку вся сума пішла на допомогу родичам. Хоч чоловік і говорив, що дав гроші в борг, але вона не вірить, що їх повернуть.

Як все буде відбуватися?

Якщо дружина твердо вирішила розлучатися, то їй слід подавати в суд на поділ майна. Ділити можна не тільки квартиру (вона оформлена на чоловіка), але і грошові кошти.

В даному випадку можна вимагати і половину накопичених і витрачених чоловіком грошей. Але доведеться довести, що ці гроші були витрачені не на потреби сім’ї.

Квартиру суд розділить порівну. У кожного колишнього чоловіка буде 1/2 частки. Вселити кого-небудь в квартиру або ж прописати просто так вже не вийде. Доведеться отримувати згоду іншого власника.

Квартира у них 3-кімнатна. При бажанні її можна продати і купити 2 інші квартири, тобто роз’їхатися. Правда продаж квартири цілком можлива тільки при обопільній згоді обох власників.

Іншого житла ні у чоловіка, ні в дружини немає. Отже, їм доведеться уживатися в одній квартирі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page