fbpx
життєві історії
Чоловік знайшов мою анкету на сайті знайомств. Тепер виганяє з дому. За що?

Я потрапила в жахливо дурну ситуацію, яка може дуже погано закінчитися для мого шлюбу.

Я в повній розгубленості і не знаю, що робити. Я б дуже хотіла почути поради по моїй ситуації, особливо, від чоловіків.

Почну з того, що розповім про себе. Мені 26 років, в шлюбі 3 роки, дитині – 1,5. Чоловіка свого я дуже люблю, ніколи його не зраджувала і не збираюся.

Чоловік трохи старший за мене, він хороший батько і чоловік. Відносини у нас непогані, правда, до заміжжя вони були, чи що, яскравіше.

Але це не дивно, адже у нас маленька дитина і часу і сил на самоту майже не залишається. Джерело

Я людина по натурі дуже активна і діяльна, скільки себе пам’ятаю, завжди брала участь в різній самодіяльності, обожнюю танцювати, непогано співаю, завжди мала велике коло спілкування.

Але все це було до заміжжя. Потім хотілося більше побути з коханим вечорами і нікуди не виходити.

Ми відразу після весілля вирішили, що не будемо довго тягнути і заведемо малюка. Була дуже непроста вагітність, але зараз з дитиною все добре.

Читайте також: – Я шкодую, що відмовилася від сина заради чоловіка

Чоловік мене сильно підтримував, за що я йому дуже вдячна. Потім почався суцільний день бабака: дитину укласти, погодувати, погуляти і так по колу.

Влітку ще якось більш-менш, багато часу проводили на дитячому майданчику, гуляли з колясками з іншими матусями. А взимку – взагалі туга!

На вулицю виходимо на хвилин 40, нікого немає, подихали трохи і додому. Ось і все життя. До того ж чоловік займається вантажоперевезеннями і дуже часто знаходиться в рейсі.

А я одна, завжди одна з сином. Моя мама живе в 50 км від нас, а свекруха не приходить, тому що в поганих відносинах зі своїм сином. У мене є дві близькі подруги, але у них свої справи, дітей та сімей ще немає.

Коротше, знемагаючи від нудьги і самотності, я залізла на сайт знайомств. У мене не було ніякої конкретної мети, просто хотілося з ким-небудь поговорити.

Я в своїй анкеті вказала, що мета знайомства – «Спілкування, дружба» і «Листування».

Там, звичайно, багато неадекватних абсолютно типів, які шлють непристойні фото, але мені вдалося познайомитися і з нормальними людьми, хлопцями.

З деякими з них у мене зав’язалася ні до чого не зобов’язує листування, ми обговорювали кіно і музику, розповідали один одному смішні історії з життя.

Так тривало кілька місяців. Поки на минулому тижні я не забула позакривати вкладки з сайту знайомств на планшеті.

Загалом, чоловік побачив мій акаунт і прочитав всю переписку. Таким, як в той день, я не бачила його ніколи.

Він страшенно розлютився, кричав, в какао-то момент мені навіть здалося, що він може мене вдарити, але обійшлося.

Він і раніше був трохи запальним і ревнивим, але тут його просто «перемкнуло».

Я намагалася йому пояснити, що це просто нічого не значуща листування, що я ні з ким наживо не зустрічалася, що не всі, з ким я листувалася, взагалі живуть в нашому місті.

Але нічого на нього не мало ефекту. Його дратує сам факт, що його дружина зареєструвалася на сайті знайомств. У підсумку він мене просто приголомшив – сказав, щоб я йшла з дому.

Я запитала про сина, сказав: «Ти ж не думала про нього, коли з мужиками листувалася». Чоловік прекрасно знає, що йти мені нікуди, та й грошей немає, ми живемо в орендованій квартирі.

Чесно кажучи, в той день я подумала, що він все-таки не серйозно.

Але через день йому треба було їхати в рейс. Я як завжди зібрала йому речі, але він не взяв. А йдучи сказав, щоб мене в квартирі не було, коли він повернеться.

Ось і що мені робити? Подруга радить нічого не робити і нікуди не йти, квартира-то не його, а орендна.

Чому я повинна йти? Але мене навіть не це хвилює більше, а то як відновити довіру і подолати ситуацію.