fbpx
життєві історії
Чоловіка у Людмили не було вже кілька років, але близьких взаємин зі свекрухою, яка жила в однокімнатній квартирі в центрі міста, Люда не припинила. Допомагала жінці, підтримувала, заносила продукти, ліки, готувала Вірі Петрівні іноді, прибирала, чаювали разом. Свекруха багато разів пропонувала оплатити витрати, але  Люда її жаліла і брала гроші лише за ліки. Людмила оформила довіреність на отримання грошей з банківського рахунку свекрухи. Сума там була значна. У день прощання з Вірою Петрівною в квартирі несподівано з’явилася незнайома жінка

Чоловіка у Людмили не було вже кілька років, але близьких взаємин зі свекрухою, яка жила в однокімнатній квартирі в центрі міста, Люда не припинила. Допомагала жінці, підтримувала, заносила продукти, ліки, готувала Вірі Петрівні іноді, чаювали разом.

Всі вважали Людмилу і єдину внучку найближчою ріднею літньої жінки. Невістка робила генеральне прибирання, приносила продукти, аптечні товари і корм для кота. Свекруха багато разів пропонувала оплатити витрати, але  Люда її жаліла і брала гроші лише за ліки.

Важкі часи настали, коли 75-річна Віра Петрівна потрапила в лікарню. Для догляду за нею Людмила взяла відпустку. З урахуванням того, що витрат стало більше – потрібні були дорогі препарати, масаж, треба було платити за комунальні витрати, Людмила оформила довіреність на отримання грошей з банківського рахунку свекрухи. Сума там була досить значна.

Але літня жінка вдене оговталася.

У день прощання з Вірою Петрівною в квартирі несподівано з’явилася незнайома жінка, вона жила в сусідньому будинку. Незнайомка повідомила, що Людина свекруха заповіла їй квартиру і свої грошові заощадження. Енергійна 58-річна спадкоємиця почала всім розпоряджатися, правда, витрати довелося сплатити Людмилі.

– Раніше поруч зі свекрухою я жодного разу її не бачила, в лікарню вона не приходила, – розповідає Люда мамі. – Про спадщину зі свекрухою ми не говорили: я вважала непристойним обговорювати це питання з живою людиною.

За порадою мами Людмила спробувала оскаржити заповіт, але справа завершилася не на її користь – свій підпис свекруха поставила при нотаріусі у здоровому глузді. Судячи з дати, в цей час Людмила з донькою їздили в санаторій.

Нова господиня квартири попросила швидше звільнити житлоплощу, куди в’їжджав її син, який недавно одружився. Довелося Людмилі з дочкою вивезти меблі і забрати кота – єдиний спадок, який дістався їм від рідної людини, бабусі і свекрухи. А чому так вийшло, чому Віра Петрівна нічого їй не сказала, приймаючи її допомогу і турботу, Людмила гадки не має.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page