fbpx

Чоловіки під цими знаками Зодіаку найближчим часом можуть зрадити своїй половинці. Краще стережіться їх: поєднання Венери і Ліліт, або “Чорний Місяць”, може призвести до кризи багатьох відносин

Чоловіки під цими знаками Зодіаку найближчим часом можуть зрадити своїй половинці. Краще стережіться їх: поєднання Венери і Ліліт, або “Чорний Місяць”, може призвести до кризи багатьох відносин

Любовний гороскоп на січень 2023 року вказує на те, що через з’єднання Венери та Ліліт багато знаків Зодіаку втратять контроль над своїми емоціями. Деякі чоловіки не зможуть встояти перед бажанням сходити наліво. Перевірте, чи є серед них ваш коханий.

Чоловіки цих знаків Зодіаку в найближчі дні можуть втратити розсудливість. Під впливом поточного розташування планет вони будуть настільки зосереджені на своїх бажаннях, що можуть зробити непрощенну помилку. Їх поведінка може здивувати половинку.

Поєднання Венери і Ліліт, або “Чорний Місяць”, може призвести до кризи багатьох відносин. Для одних закоханих це означатиме більш романтичні ночі, а для інших – конфлікти та розставання. На кого це матиме найбільший вплив?

Близнюки

Близнюк на цьому тижні може втратити повагу другої половинки. Він перестане цінувати її такою, якою вона є, і натомість почне ставитися до неї як до об’єкта. Коли половинка йому не дозволить, він втратить до неї інтерес і вступить в контакт з іншими претендентами. Він отримає бажання обмінятися з кимось гарячим повідомленнями. Якщо ситуація виходить з-під контролю, буде халепа.

Водолій

Тепер Водолій сумніватиметься у своїх цінностях і почне задаватися питанням, як би виглядало його життя, якби він зробив зовсім інший вибір. Він захоче дистанціюватися від своїх стосунків, завести кількох нових друзів і почуватися привабливим самотнім.

Він може так часто фантазувати про це, що вже не зможе розрізнити уяву від реальності. Він навіть не помітить, коли раптом вирішить зробити щось, що зашкодить партнеру.

Терези

Чоловік – Терези не дотримає обіцянки, даної коханій в кінці минулого року. Йому буде соромно за це, але він не знайде в собі сміливості сказати “Вибач”. Він прийде до висновку, що більше не в змозі налагодити свої стосунки, і почне думати про них так, ніби вони вже закінчилися.

Однак він може взагалі не говорити про це партнерці. Замість цього він заведе новий роман і чекатиме, поки його спіймають на гарячому.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page