fbpx

Чоловіки під цими знаками Зодіаку не скажуть вам правду про себе: у них є темні секрети

Чоловіки під цими знаками Зодіаку не скажуть вам правду про себе: у них є темні секрети

Любовний гороскоп на січень 2023 року говорить про те, що чоловіки цих 3 знаків зодіаку будуть схильні приховувати правду про себе. Багато жінок тепер почуватимуться розгубленими в їхній присутності. Вони можуть робити суперечливі твердження.

Гороскоп на січень 2023 року віщує непрості стосунки з чоловіками цих знаків зодіаку. Їхні партнери іноді можуть відчувати, що їх обманюють.

Чоловіки під цими знаками зодіаку не скажуть вам правду про себе

Як вказує любовний гороскоп на січень 2023 року, деякі чоловіки почнуть поводитися підозріло через Марса. Буде важко змусити їх говорити довше або дізнатися, що вони насправді думають і відчувають. Вони стануть надто чутливими до свого минулого, тому не захочуть про це говорити.

Уявлення про те, що чекає попереду, можуть здатися дещо перебільшеними. Багато жінок, які будуть в їх компанії, звернуть увагу на суперечливі повідомлення. Особливо це стосується Близнюків, Козерогів і Раків.

Козоріг

Знак Зодіаку Козоріг тепер справлятиме враження впевненості в собі та задоволеності життям. Однак за зачиненими дверима виявиться зовсім інакше. У родичів може виникнути проблема з ним впоратися. Щоб полегшити себе, він починає зустрічатися з жінкою, з якою щойно познайомився. Він не розповість їй всю правду про себе – він приховає найголовніше.

Близнюки

У розмові з жінками він може робити вигляд, що зацікавлений у серйозних стосунках, хоча насправді залишатиметься у активному пошуку й надалі. Близнюк тепер впаде в схильність маніпулювати протилежною статтю. З ним краще бути обережним.

Рак

Чоловік – Рак незабаром відчує збентеження при думці про минулий рік. Він не хоче, щоб його новий партнер знав історії його колишнього життя. Він зосередиться на тому, щоб побудувати з нею спільне майбутнє. Хоча він може почати їй брехати про це.

Фото ілюстративне спеціально для

You cannot copy content of this page