fbpx
гороскоп
Чоловіки під цими знаками Зодіаку ніколи не готові до шлюбу: одруження для них – покарання!

Чоловіки під цими знаками Зодіаку ніколи не готові до шлюбу: одруження для них – покарання!

Власники цих знаків зодіаку не спішать ставати на рушничок щастя. Шлюб у них асоціюється лише з втратою свободи – і це викликає в них велике занепокоєння.

Чоловіки цих знаків зодіаку не терплять говорити про шлюб. Коли в їх присутності жінки починають говорити про заміжжя і дітей, їм хочеться втекти від них якомога далі і думати про розрив стосунків. Вони не хочуть говорити слово “так”.

Представники цих знаків зодіаку – вічні холостяки. У глибині душі вони переконані, що шлюб ніколи не є гарною ідеєю. Їм важко зважитися на такий серйозний крок. Якщо вони це зроблять, вони, швидше за все, піддадуться тиску.

Овен, Водолій і Стрілець. Чоловіки цього знака зодіаку сприймають шлюб як покарання

Власники цих знаків зодіаку віддають перевагу стосункам без зобов’язань:

Овен

Чоловік під цим знаком зодіаку має характер завойовника, тому хоче якнайшвидше вмовити кохану одружитися. Однак він робить це лише для того, щоб отримати від неї зізнання у вічному коханні.

Якщо його партнер сприймає розмови про спільне майбутнє занадто серйозно, Овен засмучується. Щоб відмовити її від цієї ідеї, він починає поводитися як маленький хлопчик. Він хоче довести, що він ще занадто незрілий і не підходить для ролі чоловіка.

Водолій

Водолій настільки цінує свободу, що нікому не дозволяє її відібрати. Навіть найкрасивіша жінка не настільки приваблива, щоб він відмовився від статусу вічної самотності. Він хоче бути незалежним, тому шлюб здається йому кліткою. Зважитися на них він зможе тільки в тому випадку, якщо зустріне свою другу половинку. Але навіть тоді він сумнівався, чи справді їм з коханою потрібно ставати на рушничок щастя.

Стрілець

Зодіакальний Стрілець все своє життя переконаний, що найкраще ще попереду. Через це він не може бути впевнений у своїх почуттях до коханої жінки. Він думає, що все ще може зустріти когось кращого за неї. Він не хоче розбивати її серце, тому вважає за краще не одружуватися.

Він хоче знати, що може припинити стосунки в будь-який момент.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page