fbpx
гороскоп
Чоловіки під цими знаками Зодіаку у вихідні будуть нервовими і схильними до суперечок. Вам краще їх не провокувати

Чоловіки під цими знаками Зодіаку у вихідні будуть нервовими і схильними до суперечок. Вам краще їх не провокувати.

Якщо ви хочете уникнути зайвих конфліктів, не варто зараз дражнити чоловіків цих знаків зодіаку. Вони не зможуть контролювати себе.

Власникам цих знаків Зодіаку найближчим часом може бути важко зберігати спокій у відносинах з протилежною статтю. Під впливом Венери Леви почнуть злитися. Тому краще їх не провокувати.

Чоловіки цих знаків Зодіаку найближчими днями будуть найбільш конфліктними:

Телець

Телець буде відчувати розчарування у своїй життєвій ситуації. Він не знатиме, як її вирішити, тому що у нього не вистачить сміливості висловити свої почуття. Якщо йому не вдається прорвати внутрішні блоки, він може спробувати приховати своє збентеження через спалах гніву.

Рак

Незабаром Рак почне відчувати комплекс з приводу власної чутливості. Тому він спробує показати, що має набагато сильніший характер, ніж всім здається. Однак йому буде важко встановити відповідні межі. Абсолютно ненавмисно він заподіє бiль близькій людині і не знайде відповідного способу пояснити це.

Овен

Чоловік – Овен тепер буде схильний викидати свої негативні емоції на людей, які знаходяться в його безпосередній близькості. Він почне критикувати своїх друзів, а партнера може засуджувати практично весь час. Але краще йому не відповідати, бо він не відає що коїть.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua