fbpx
гороскоп
Чоловіки цих знаків Зодіаку часто “біжать” від партнерки після першої зустрічі. І причиною такої поведінки – вони самі!

Володарі цих знаків Зодіаку легко впадають у сумніви щодо любовних пригод. На початку знайомства з жінкою вони можуть раптово відсторонитися.

Чоловіки під цими знаками зодіаку відмовляють жінкам на першому побаченні.

Представників цих знаків зодіаку іноді важко зрозуміти. Коли вони зустрічають жінку, яка їм подобається, вони спочатку виявляють свій інтерес, але потім раптово “біжать”. Кожен з них важко відкривається новому знайомому.

Чоловіки цих знаків Зодіаку часто “біжать” від партнерки після першої зустрічі. І причиною такої поведінки – вони самі!

Власники цих знаків зодіаку швидко кидають жінок:

Водолій

Кожен день Водолій мріє про близькі стосунки з жінкою, яка виявилася б його другою половинкою. Він ідеаліст. Однак саме через те, що він має високі очікування від любовних стосунків, він часто розчаровується. Він може втекти тільки тому, що йому не подобається одне слово потенційного партнера.

Терези 

Чоловік – Терези сам не знає, чи воліє він жити у відносинах чи наодинці. Він може бути романтиком, але близькі стосунки його часто лякають. Саме через це він часто відмовляється від партнерки, ще на початку відносин.

Стрілець

Схильний ухилятися від усіх стосунків, де слово “стосунки” з’являється занадто рано. Стрілець не любить серйозність в любовних питаннях і вважає за краще сприймати їх як задоволення. Розмови про спільне майбутнє він пов’язує тільки з зобов’язаннями перед партнером. Йому не хочеться брати їх на себе.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua