fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Притчі
«Чому бути бідним краще ніж багатим»: різдвяна притча, яка заствить вас задуматись

Жили собі поруч дві сусідки. Одна була багата, мала прибутковий бізнес та дорогу машину. А інша мала бідну хатину, безробітного чоловіка і трійко дітей. Джерело

От одного разу, саме на Різдво, вирішила багата сусідка запросити найбагатших друзів, щоб відсвяткувати це велике свято. Покликала власника дорого ресторану, бізнесмена та заможну жінку адвоката — своїх найліпших друзів.

Замовила найдорожчі страви з ресторану і купила найвишуканіші вина для своїх гостей.

Бідна сусідка теж вирішила закликати гостей. Запросила, таких же, як сама, незаможних сусідів, кумів, родичів.

Її чоловік пішов на рибалку, наловив рибки до святкового столу, жінка зробила вінегрет, наліпила вареників, приготувала смачнезну кутю для своїх дорогих гостей.

Читайте також: Колядки, щедрівки та посівання на Різдво 2020: традиції, забобони і дати. Якими крупами не можна посівати

От і настало Різдво. До багатої сусідки ніхто не йде, адже адвокатиня поїхала святкувати на свою італійську віллу, власник ресторану загруз на роботі, бо мав багато клієнтів на свята, а бізнесмен поїхав з родиною за кордон, купатися в океані.

А до бідної — навпаки, прийшли навіть ті сусіди, яких вона не чекала. А оскільки всі друзі знали, що жінка живе бідно, то принесли з собою частування, і цукерки, і печиво, а хто не приготував нічого, то гроші принесли.

Святкували дружно, весело, і розійшлися усі щасливі. А багата сусідка лише у вікно дивилася і ні як не могла зрозуміти, чому у бідної сусідки друзі справжні й щирі, а у неї — ні.

На світі є справжні духовні багатства: це доброта, щирість, любов, милосердя… І якщо людині притаманні ці якості, то вона притягуватиме до себе таких же, як сама.

А багатство матеріальне… Воно не збагачує людину, воно лише збагачує її гаманець.

Related Post