fbpx
життєві історії
Чому чоловік мені не сказав цього раніше, чому приховував? Олег відповів, що не думав, що це так важливо, адже батькам квартира не потрібна, значить, і забирати її у нас ніхто не буде. Чоловік вибачався за обман, просив, щоб я робила вигляд, що не знаю про це. Йому самому важко зрозуміти, що не тільки я, але і він не є тут господарем

Олег, мій майбутній чоловік, як тільки прийшов до нас на роботу, то майже відразу став приділяти мені знаки уваги. Я робила вигляд, що не помічаю, так як він мені не подобався. Хлопець спокійний і порядний, але мені подобається зовсім інший тип чоловіків, до того ж він старший за мене на цілих сім років. Мені було 22, а йому вже під тридцять. Але коли я дізналася, що у нього є власна квартира, і він живе окремо від батьків, я стала до нього придивлятися, погодилася на побачення.

Не поспішайте мене засуджувати, я завжди хотіла вийти заміж за хлопця з квартирою, тому що свого житла у мене немає. Я приїхала в столицю з маленького районного центру. Але заміж я вийшла за Олега не з розрахунку. Точніше, житло зіграло в моєму рішенні важливу, але не вирішальну роль. Згодом я зрозуміла, що він – надійний чоловік і буде мені хорошим чоловіком. Він відразу ж сподобався всім моїм родичам і друзям. На сьогоднішній день ми разом вже чотири роки, є син, і я жодного дня не пошкодувала, що вийшла за нього.

Так би все і тривало, але я сказала чоловікові, що хочу ще одну дитину. Гроші у нас є, житло теж – чому б не народити ще дочку? І тут з’ясувалося, що квартира не його, і тим більше не наша, тому що її купили батьки чоловіка і квартира записана на свекра. Таким чином, вони вирішили забезпечити житлом сина, убезпечивши його від втрати квартири при розлученні.

Чому чоловік мені не сказав цього раніше, чому приховував? Олег відповів, що не думав, що це так важливо, адже батькам квартира не потрібна, значить, і забирати її у нас ніхто не буде. Олег вибачався за обман, просив, щоб я робила вигляд, що не знаю про це (батьки перед одруженням просили його не говорити мені). Йому самому важко зрозуміти, що не тільки я, але і він не є тут господарем. Щоб продати цю квартиру в разі необхідності, і купити будинок за містом, як мріяли, ми тепер не зможемо.

Проблема ще й у тому, що у чоловіка є старша сестра, якій батьки купили таку квартиру, але на кого оформили, навіть він не знає. А раптом вони вирішать забрати її назад, якщо потрібні будуть гроші чи захочуть подарувати дочці, що тоді? Як можна бути таким спокійним і наївним? Я мрію про власний будинок за містом, про велику родину, але планувати своє життя і свої витрати в таких умовах просто неможливо.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – prozeny.blesk

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook