fbpx
гороскоп
Чому кінець 2022 року може бути складним для цих 4 знаків Зодіаку: зверніть увагу на неприємності, які чекають вас у цьому сезоні!

Чому кінець 2022 року може бути складним для цих 4 знаків Зодіаку: зверніть увагу на неприємності, які чекають вас у цьому сезоні!

Це частково тому, що на ці 4 знаки зодіаку найбільше вплине ретроградний Марс наприкінці 2022 року.

Наче дні стають коротшими та погода холоднішою недостатньо, щоб вплинути на перепади настрою, ми також перебуваємо в новому ретрограді.

Ретроградний Марс, як правило, найбільше впливає на нас, викликаючи збільшення затримок, розчарувань, непорозумінь і навіть технологічних помилок.

Однак ретроградний ефект має місце на всіх планетах. Астрономи говорять про ретроградність, коли виглядає, що планета рухається назад по своїй орбіті, якщо дивитися з Землі. “Уявний зворотний рух” є оптичною ілюзією. Цього разу черга Марса.

Марс — бог війни і правляча планета Овна. Як планета енергії, дії та бажання, вона обов’язково матиме сильніший вплив на чотири знаки зодіаку, зокрема, з 2022 по 2023 рік:

Стрілець: Не бачить чітко

У Стрільців ваш сезон починається 23 листопада і триватиме до 21 грудня. Це означає, що ваша енергія вже панує під час ретроградного Марса. Сезон Стрільця – це відчуття моральної сили та використання кожного моменту. Однак, щоб досягти цього, ви повинні спочатку пропрацювати ретроградну енергію та впоратися з гнівом, який ви відчуваєте проти певних стосунків у вашому житті.

Це не випадково, що вам важко з кимось домовитися. Усі звичайні проблеми у ваших стосунках, які ви зазвичай усуваєте, загостряться в цей час, змушуючи вас протистояти їм. Це ваш шанс продуктивно вирішити конфлікти, щоб вони не стали деструктивними.

Скорпіон: Давання та отримання вийшли з рівноваги

Скорпіон, ви завжди були складним знаком зодіаку, оскільки один із небагатьох знаків, яким керують дві планети. З одного боку, вами керує Плутон, який штовхає вас до трансформації та зростання. Але вами також керує Марс, який є вашим благословенням і навпаки.

Керування Марсом також робить вас непереборним, оскільки він підживлює вас драйвом, а оскільки цього сезону він ретроградний, очікуйте, що ви почуватиметеся неврівноваженим.

У цей час ви можете відчувати настільки глибоку потребу в комфорті та усамітненні, що віддаєте більше, ніж берете. Можливо, ви захочете вступити в випадкові стосунки, щоб заповнити порожнечу, яку ви відчуваєте щодо близькості, не стикаючись зі своїм страхом. Натомість вас заохочуватимуть використати енергію вашого бажання переосмислити свої емоційні межі та впустити в своє життя потрібних людей.

Близнюки: спонукають гнів

Близнюки, зверніть увагу на неприємності, які чекають вас у цьому сезоні. Ви грайливі та сповнені життя, але це іноді може змусити вас йти на непотрібний ризик і бути захопленими гарячкою.

Марс деякий час залишиться в Близнюках, змушуючи вас уважно стежити за собою і оцінювати, які частини вашого его живлять вашу внутрішню дитину і роблять вас щасливими, а які частини роблять вас занадто незрілими, коли ви влаштовуєте істерики замість того, щоб рости.

Ви почуватиметеся більш злим і дратівливим, тому що ніколи не легко протистояти своїм глибинним шарам, особливо як знак, який намагається зробити життя якомога веселішим. Використовуйте цей гнів як мотивацію, щоб наполягати на собі. Ця ретроградність — це ваш шанс випустити все назовні, щоб ви могли звільнити місце для більшого щастя й того, чого прагнете.

Овен: погане спілкування

Ваша правляча планета також Марс, і оскільки він буде ретроградним протягом двох з половиною місяців, вам доведеться нелегко. Ви можете відчувати себе перевантаженими, що затьмарить ваш мозок і завадить вам виразити себе та зробити це правильно.

Іноді вам може здаватися, що ви втрачаєте інтерес і таке інше, але ви не зможете пояснити, чому. Ви просто раптово втратите натхнення.

Сприйміть це як тривожний дзвінок, щоб обговорити речі. Деякі ваші розмови можуть перетворитися на гарячі суперечки, поки ви точно не зрозумієте, чого хочете і як це сказати. Однак чим більше ви говорите, тим чіткішими будуть ваші слова, що допоможе вам краще зрозуміти, як спілкуватися загалом, і зміцнить ваші стосунки.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page