fbpx
Breaking News
Це не звичайні голубці, а КАПУСТЯНІ ЗАВИВАНЦІ. В них зовсім інша начинка і вони набагато смачніші від традиційних голубців. Такі готує бабуся мого чоловіка – ви не повірите, яка то смакота! І я вже теж, на щастя, навчилася їх готувати.
Прочитайте цю притчу! Вона навчить вас, як не втрачати надію!
Сподіваюся, мені більше ніколи не доведеться виходити заміж!
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!
Фучки з квашеної капусти – найсмачніша страва мого дитинства! Я як приїздила на канікули до бабусі у Львів – так вона їх і смажила цілу купу! Смажила різні, але саме з квашеної капусти – то така смакота, вам не передати! А готуються вони до непристойного просто! Порадуйте рідних!
Інтернет
Чому не слід часто змінювати паролі у соцмережах

Часта зміна паролів на персональних комп’ютерах не гарантує захист від хакерів, а навпаки, робить їх більш уразливими.

Вчені заперечили необхідність, прописану у правилах навчальних закладів та інших установ, щодо обов’язкової зміни пароля раз у два місяці заради безпеки аканту, пише Svopi, інформує Знай.

На думку експертів, чим частіше користувач змінює паролі, тим більше наражає на небезпеку профіль або пошту. Це трапляється через те, що люди зазвичай мінімально змінюють кодове слово або фразу. Замість того, аби переписати увесь пароль, вони редагують буквально пару літер чи цифр.

Читайте також: Facebook відсікатиме провокаційні новини у стрічці

Досвідчені хакери чудово знають про такі хитрощі, і тому зламати акаунт для них не є надскладним завданням.

Фахівці рекомендують міняти пароль час від часу, вибираючи для цього складний вираз або поєднання букв, цифр і символів. Аби його не забути, слід десь записати.

Джерело

Related Post

facebook