fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Суспільство
Чому ніколи не потрібно давати другий шанс

Я більше нікому не даю друге шансів, тому що вважаю це безглуздим і невдячним заняттям. Коли даєте другий шанс кому – то, насправді ви даєте його собі, зізнайтеся.

Просто ви не готові ще відпустити людини. Занадто звикли до нього. Але люди не міняються. Брехун – брехуном. Ідіот – ідіотом. Бабій -бабієм.

За своїм минулому досвіду можу сказати, що ніколи нічого доброго з усіх цих повернень і пробачень людини, який коли – то був такий дорогий, не виходить. Все одно підсумок один – розставання.

Розчарував вас ніж – то людина або просто пішов з вашого життя без видимих ​​на те причин, тоді, як писала Фоксі: «Скатертиною дорога і без пробок траса». Паліть мости і не шкодуйте ні про що.

Читайте також: НЕ НОСІТЬ ЦЕ! 5 РЕЧЕЙ, ЯКІ РУЙНУЮТЬ ВАШУ ЕНЕРГЕТИКУ

Джерело.

Related Post