fbpx
життєві історії
Чому так? Ми не потрібні синові. За 14 років жодного раз не спитав, як ми… Якщо дзвонить, то значить йому щось від нас треба: або інструмент який у батька хоче взяти, або грошей в борг. Як така дитина виросла? Чим старше він ставав, тим яскравіше виявлялися його не найкращі риси: користь, злість, меркантильність.

Наша дитина – типовий споживач…

Я вважаю, що ми з чоловіком вклали в сина максимум. Спробували виховати з нього хорошу людину. Ми ніколи не піднімали на дитину руку, намагалися ростити його на добрих книжках і фільмах.

Але в якийсь момент все пішло під укіс. Син виріс і став для нас з чоловіком чужою людиною.

Відчувається, що ми йому не потрібні. За ті 14 років самостійного життя, які він жив один, ні разу не подзвонив сам, не поцікавився про наше з чоловіком здоров’я. Просто приємно було б почути нічого не значуще “мам, як у тебе справи?”.

Якщо дзвонить, то значить йому щось від нас треба: або інструмент який у батька хоче взяти, або грошей в борг…

Як така дитина вийшла? Мабуть, просто він таким народився, тому що двоє інших дітей нормальними людьми виросли.

Якщо в дитинстві його егоїзм практично не було видно, то чим старше він ставав, тим яскравіше виявлялися його не найкращі риси: користь, злість, меркантильність.

Для нього завжди на першому місці були гроші. Думаю, якщо б він зміг мене з чоловіком вигідно здати кудись в будинок пристарілих і при цьому отримати хорошу вигоду, то він би зробив це не замислюючись. Гірко.

Галина, м. Харків.

Фото – hodor.lol

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page