fbpx
Здоров'я
Чому варто їсти банани щодня

Банани вважаються одними із найкорисніших фруктів, адже вони можуть замінити навіть деякі ліки.

Ми зібрали лише деякі корисні властивості цього фрукта.

Вітаміни
В одному плоді багато вітамінів групи В, які необхідні для бадьорості, високого імунітету та хорошої пам’яті. До того ж, в бананах міститься денна норма калію, який потрібен для нормального обміну речовин.

Багато клітковини
Банан насичений харчовими волокнами, які нормалізують травлення та запобігають накопиченню зайвих жирових відкладень.

Відновлення клітин шлунку
Банан – просто знахідка для людей із проблемами травлення. Його навіть рекомендують лікарі на ранніх стадіях замість таблеток при гастриті, харчових та алкогольних отруєннях. Все діло в тому, що банан чудово відновлює пошкоджені клітини слизової шлунку.
 
Знімає набряки
Банани допомагають воді не затримуватись в організмі. А поганий водний обмін саме і провокує різноманітні набряки. Вони можуть виникати через певні хвороби або, наприклад, після надто активної вечірки.

Покращення настрою
В бананах дуже багато гормону триптофану, який відповідає за настрій. Вчені виявили, що через кілька хвилин після бананового перекусу у людей покращується настрій.

Підвищує лібідо
Банан – найвідоміший афродизіак у світі. Тому десерт з бананами під час романтичного вечора можуть гарантувати вам приємне продовження.

Окрім корисних властивостей, банан також досить калорійний. Тому не варто зловживати цим фруктом, адже можна набрати трохи зайвих кілограмів.

Читайте також: В Україні зростає кількість хворих на небезпечний вірус

Джерело

facebook