fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Україна
Чому Вороненков обрав Україну: його вдова пояснила

Bбитий в Києві екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков вирішив переїхати саме до України, а не на Захід, тому що бачив тут перспективи і будував великі плани.

Про це заявила в інтерв’ю телеканалу ZIK вдова російського політика Марія Максакова.

За її словами, щодо України у нього були великі плани.

“Коли Денис приїхав сюди, він дійсно був щасливий. Він був задоволений, він був щасливий, він говорив те, що він хотів, думав, у нього були великі перспективи, плани.

Тому вибір України, по-моєму, в його випадку був абсолютно правильним. Я вважаю, що Денис був абсолютно правий в двох речах.  По-перше, він українець за мамою.

По-друге, Україна дозволяла б йому розгорнути чудову професійну діяльність, до цього були передумови, йому пропонували прекрасну роботу”, – сказала Максакова.

Також вона зазначила, що варіант із Західною Європою відпав, бо його могли екстрадувати звідти назад до Рoсії в разі відкриття на нього кримінальних справ.

Читайте також: НА ПРИКАРПАТТІ МОЛОДА МАТИ ЗАДУШИЛА І СПАЛИЛА СВОЮ ДИТИНУ

Нагадаємо, 23 березня в Києві внаслідок стрілянини зaгинув колишній депутат рoсійської Держдуми Денис Вороненков.

Який прийняв українське громадянство і дав свідчення проти президента-втікача Віктора Януковича.

Джерело.

Related Post