fbpx

Чому з одруженим чоловіком так складно розлучитися? «Де ж ти була 4 роки тому, моя люба?» — каже тобі він, і ти танеш, мов морозиво на сонці. Ти розумієш, що ти його зірка, а якби він зустрів тебе раніше, ніж свою дружину, то все у вас було б інакше

Чому з одруженим чоловіком так складно розлучитися? «Де ж ти була 4 роки тому, моя люба?» — каже тобі він, і ти танеш, мов морозиво на сонці. Ти розумієш, що ти його зірка, а якби він зустрів тебе раніше, ніж свою дружину, то все у вас було б інакше.

«Я думаю про тебе щохвилини!» — повторює він тобі раз у раз, і ти відчуваєш себе єдиною і неповторною для нього.

А дружина… А що дружина? З дружиною в нього все давно зав’яло, сплять вони в різних кімнатах, та й взагалі йдеться до розлучення. Чи не так?

Зустрічаючись із одруженим чоловіком, дівчина постійно перебуває у підвішеному стані. Щоб привести її до тями і дати надію на визначеність, одружений чоловік розповідає казки про те, що дівчина для нього єдина і кохана, а ось дружина весь час зайнята дитиною, не розуміє його,сама зраджує йому праворуч і ліворуч, варіантів маса.

Ну і добиває причинами, через які він все ще живе з дружиною і ніяк не розлучиться. Причини, як правило, банальні: вони разом заради дітей, дружина хворіє, його мама хворіє, і він не хоче її засмучувати, у них спільний бізнес і нічого з цим не вдієш, і знову ж таки, варіантів маса.

За статистикою, якщо чоловік хоче уникнути дружини, він робить це в перший рік відносин з новою жінкою. Чим довше тягнеться драма, тим менша ймовірність, що чоловік піде з родини.

Згідно з тією ж статистикою, частіше на розлучення подають жінки, а не чоловіки. Це жінки люблять кардинально змінювати своє життя, діяти на емоціях, розставляти крапки над i.

Чоловіки в цьому плані набагато врівноваженіші. Удома є дружина, діти, налагоджений побут. Так, дружина вже не молода, але він розуміє, що рано чи пізно старіють ВСІ: і він, і будь-яка інша нова жінка.

То навіщо міняти шило на мило? А радикальні зміни — це юридична метушня, нерви та час. Нормального чоловіка це не потрібно.

Тому якщо ти вляпалася у стосунки з одруженим, тобі слід зробити дві речі: зрозуміти, що тобі треба від цих стосунків, визначити тимчасовий кордон, за яким ваші стосунки закінчаться, якщо твої бажання не будуть задоволені.

Якщо протягом цього періоду часу ти не отримала бажаного – звалюєш із стосунків без жалю. Краще там уже не буде.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page