fbpx
гороскоп
“Чорнюща смуга” аж до 24 жовтня: цим знакам Зодіаку варто підготуватися, а по можливості, звернути “кермо” в протилежну сторону. Інакше буде вам непереливки. Халепа буде валитися на голову одна за іншою!

“Чорнюща смуга” аж до 24 жовтня: цим знакам Зодіаку варто підготуватися, а по можливості, звернути “кермо” в протилежну сторону. Інакше буде вам непереливки. Халепа буде валитися на голову одна за іншою!

Період до 24 жовтня 2022 року виявиться дуже непростим для цих чотирьох знаків Зодіаку – неприємності будуть валитися на голову одна за іншою. Халепи варто чекати як на роботі, так і в особистому житті.

За підрахунками астроекспертів, “чорна хмара” нависне над Скорпіонами, Тельцями, Водоліями та Дівами. Життя зверне на шлях – не дуже приємний!

Скорпіони

Плани уродженців цього знаку зруйнують несподівані події, на які вони ніяк не вплинуть. На Скорпіонів чекають фінансові кризи та “бурі” на роботі. Їм потрібно ретельно обмірковувати, що і кому вони говорять, і відмовитись від ризикованих угод. Будь-яка помилка в цей час матиме негативний вплив на майбутнє і може спричинити “чорну смугу”.

Телець

Тельці відчуватимуть сильну емоційну напруженість і втому. Вони раптом зрозуміють, що рухаються зовсім не в тому напрямку, і замість того, щоб щось змінювати, замкнуться в собі. Ще більше погіршать ситуацію біди, які їх підстерігатимуть на будь-якому кроці – від неприємностей у побуті до втрати великої суми грошей.

Водолій

Водолії дуже волелюбні, тому неприємності у кінці вересня та жовтні вони відчують на собі сповна. На роботі їх завантажать роботою, а друга половинка виводитиме із себе зауваженнями, вишукуючи приводи для суперечок. Уродженці цього знаку можуть бути обманутими – їм потрібно бути дуже обережними з покупками, щоб не втратити гроші, які дались їм, ох як не легко.

Діва

Уродженці цього знаку зодіаку дуже імпульсивні, і це стане головною причиною неприємностей. Вони можуть влаштувати конфлікт із керівництвом, який матиме дуже негативні наслідки. Також будуть зруйновані їхні плани на подорож, про яку вони давно мріяли. Діви будуть дуже розчаровані та можуть замкнутися в собі, нагадають про себе і фінансові проблеми. Починайте вже економити, щоб не потрапити в боргову “яму”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page