fbpx
життєві історії
Чотири роки розписані. А він і моя свекруха досі не зрозуміють ніяк, що я йому дружина, а не мама! Вона у неділю приходить і приносить мені листочок з меню на тиждень для сина, ліпить на холодильник. Питає, чи готувала я йому тормозки на роботу минулий тиждень, чи він одягає щодня читсті випрасувані шкарпеточки. На хвилиночу: живемо в моїй квартирі

Познайомилися ми з чоловіком Володимиром 5 років тому. Чотири роки розписані. А він і моя свекруха досі не зрозуміють ніяк, що я йому дружина, а не мама!

Вона у неділю приходить і приносить мені листочок з меню на тиждень для сина, ліпить на холодильник.

Питає, чи готувала я йому тормозки на роботу минулий тиждень, чи він одягає щодня читсті випрасувані шкарпеточки…

а я їй кажу весь час одне й те саме: ні, не готувала. У морозилці повно сосисок-сардельок, він знає, як вони варяться. Теж саме стосується яєць. Завжди є хліб-сир-ковбаса-масло, тобто бутерброди є з чого зробити. Де лежить ніж Вова знає, руки у нього є. Так само завжди є щось зварене перше, каша-картопля на друге. Все це можна покласти в судочки-баночки і взяти з собою. І якщо він не бере – це просто його лінь або не бажання. Мені говорить, що йому простіше кави в кафе випити з круасаном в обід. Ну то й нехай, доросла людина, я йому не мамка!

І ні, шкарпетки, постільну білизну і спіднє я взагалі не прасую. Сверкруха ніяк не звикне до цього, щоразу обурююється. Приходить і прасує мені у суботу іноді, я н заважаю: її бажання. Але робить вона це вибірково – тільки речі Володі, мої і малого не чіпає. Ну що ж.

Ви не уявляєте, як мене це все втомило! А живемо ми, щоб ви розуміли, в моїй квартирі. Свекри – у сусідньому будинку, а мої батьки – на іншому кінці міста. І при цьому з дитиною набагато більше допомагають мої, бо вони на пенсії, а свекри ще працюють, а у вихідні у них завжди купа справ.

А останнім часом я ще й бюджет у свої руки взяла. тому що чоловік менше заробляє. так його маму це взагалі виводить з себе, гроші ж у мужчини повинні бути! І це тоді, як в своїй родині вона сама заправляє гаманцем. Ну не сміх?..

Моя мама взагалі каже, що у мене ангельське терпіння, що вона б її давно наладила подалі. Але я не хочу конфліктів, тому і дивлюся на все це крізь пальці, але на скільки мене ще вистачить – не знаю.

Просто в цілому свекруха досить приємна і нешкідлива людина, в чомусь простакувата інаївна. Але оці її штуки, мене, звичайно, трохи напружують.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page