Чи потішить Всесвіт всі знаки Зодіаку 22 червня, чи навпаки – розчарує: кому варто готуватися до зради

Чи потішить Всесвіт всі знаки Зодіаку 22 червня, чи навпаки – розчарує: кому варто готуватися до зради

Саме цього дня багато хто може дізнатися про те, що ділові партнери надали перевагу іншому співробітникові, а близька людина зважилася на зраду. Головне в такому разі – не зруйнувати стосунки, що складалися роками, піддаючись миттєвому впливу. Не варто йти на поводі в емоцій, які вируватимуть і вириватимуться назовні, краще відкласти рішення з цього питання на потім – хоча б на кілька днів, тоді вдасться ухвалити його у спокійному та врівноваженому стані.

Овен 

Не варто відступатися від своїх цілей, навіть якщо сьогодні вони раптово видаватимуться вам важкодосяжними, а може, й зовсім нереальними: візьміть таймаут – за кілька днів ви по-іншому подивитеся на ситуацію.

Телець

Від ділових зустрічей і нарад сьогодні краще відмовитися – вони не призведуть до результату, на який ви розраховуєте, та й нервова система у найнесподіваніший момент може вас зрадити.

Близнята

Зірки не рекомендують призначати на цей час зустрічі з родичами та романтичні побачення: з невеликої іскри непорозуміння може спалахнути велике багаття сварки з довготривалими наслідками.

Рак

Спoкуса зробити поганий вчинок буде надзвичайно великою, особливо, якщо внаслідок цього ви зможете отримати пристойну вигоду – проте не варто цього робити, аби згодом не пошкодувати про свій вибір.

Лев

Бажано не спілкуватися з неприємними вам – чи просто агресивно налаштованими – людьми: неприємні емоції, які ви ризикуєте отримати натомість, можуть зіпсувати настрій на кілька днів.

Діва

Не стримавшись щодо людини, яка викличе ваше роздратування, ви можете поводитися, м’яко кажучи, неадекватно, чим здивуєте оточення – спробуйте опанувати свої негативні емоції.

Терези

Вам сьогодні не можна допускати не лише поганих вчинків і злих слів, а й поганих думок: несподівано для вас вони можуть матеріалізуватися, після чого з’ясується, що ви цього зовсім не хотіли.

Скорпіон

Не варто втручатися у справи інших людей, навіть якщо йдеться про ваших близьких: дозвольте їм самим вирішувати, як діяти в тій чи іншій ситуації, інакше все може закінчитися суперечкою.

Стрілець

Потрібно подолати неорганізованість, яка буде властива вам цього дня, і приділити максимум уваги своїй домівці: після генерального прибирання на душі стане легше.

Козоріг

День може принести приємні зміни в особистому житті: втім, почувши освідчення в коханні або отримавши пропозицію руки та серця, не поспішайте одразу відповідати згодою – дозвольте собі роздуми.

Водолій

Зірки подарують вам успіх у всіх життєвих сферах, та найуспішнішою буде професійна діяльність: щоправда, діяти поки що зарано – присвятіть час обмірковуванню найближчих планів.

Риби

Складуться вдалі обставини для відновлення стосунків із людьми з минулого, яких ви – найімовірніше, з об’єктивних причин – давно не бачили: зараз ви зможете зустрітися і помиритися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua