fbpx
гороскоп
Чи зможе Україна до кінця 2022 року повернути всі захоплені “сусідами” території: точний прогноз від астроексперта Ганни Єфремової

Чи зможе Україна до кінця 2022 року повернути всі захоплені “сусідами” території: точний прогноз від астроексперта Ганни Єфремової.

Війна в Україні буде довгою, але не хвилюйтеся, в третю світову вона не переросте.

“Сусіди”не зможуть досягти успіхів на нашій землі до кінця 2022 року, але й ЗСУ в цей час не зможуть повернути всі території, захоплені ворогом.

Про це повідомила астрологиня Ганна Єфремова. За її підрахунками, розміщення Юпітера в Рибах вказує на те, що ризику глобальної війни немає. Однак спалахи агресивних дій, погрози, провокації на кшталт тих, що відбуваються між Китаєм і Тайванем, Ізраїлем та Іраном, ще будуть час від часу про себе нагадувати.

“Причиною цьому є все той же Сатурн, який зараз у Козерогу, плюс до всього весь 2022-й іде по накшатрі, якою керує Марс (планета агресії, конфліктів, військових дій). Юпітер йде весь 2022 рік по 4-му будинку гороскопу України (відповідає за землі), частково території будуть втрачені, і їх не вдасться повернути повною мірою у 2022 році”, – зазначила Єфремова.

Вона впевнено повідомила, що зірковий час України настане після січня 2023 року – у момент слабкості самих “сусідів”

“Ми – це остання країна, яку спробувала захопити Росія, і саме на нас вона зламає свої зуби! Бо ми народ благословенний Богом, ми вільні, й у цьому наша сила”, – додала астрологиня.

Все буде Україна! Та не забувайте, кожен українець повинен стояти на своєму місці! Тільки разом до такої бажаної нами- Перемоги!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео