fbpx
гороскоп
Чиї фінанси вже у ці 7 днів заспівають сумненьких романсів, а кому на голову проллється грошовий дощисько – головне не затулятися від нього парасольками! Вашій увазі, дорогенькі, детальний Фінансовий гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року. Астрологи розповіли, чого очікувати від планет та зірок

Чиї фінанси вже у ці 7 днів заспівають сумненьких романсів, а кому на голову проллється грошовий дощисько – головне не затулятися від нього парасольками! Отже, дізнайтеся прямо зараз.

Фінансовий гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року.

Не секрет, що матеріальна сторона життя є дуже важливою для кожного з нас.

Астрологи розповіли, чого очікувати від планет та зірок у період з 7 по 13 листопада та як підготуватися до змін, які принесе їхній вплив.

Овен

У зв’язку з посиленим негативним впливом таких планет, як Марс і Меркурій, цей тиждень не сприятливий для ділових переговорів. Овнів це стосується найперше, тому що це люди досить запальні і можуть у спілкуванні з колегами чи начальством промовити не найприємніше слово. Імовірність отримати прибавку до зарплати в такому разі дорівнюватиме нулю.

Водночас для тебе це гарний час для ділової активності та постановки нових цілей. Головне – остерігатися енергетичних вампірів і пам’ятати, що надмірні наполегливість і ініціатива каратимуться.

Телець

Це тиждень, на якому фінансовий успіх чекатиме ввічливих і поступливих людей цього Знака. Тельці нерідко виявляють негативні емоції, що виходить їм боком. Нині цього робити в жодному разі не можна, особливо на роботі.

На початку тижня буде повне затемнення Місяця, а це означає, що потрібно подбати про здоров’я. Астрологи радять Тельцям ознайомитися з продуктами, які повернуть їм силу та енергію. З правильним харчуванням більше шансів залишитися сильними після важкого трудового дня. Доходи в такому разі поповзуть нагору, при чому – впевнено!

Близнюки

Вплив Венери подарує Близнюкам емоційну та внутрішню гармонію, але варто врахувати, що в період з 7 по 13 листопада її легко порушити. У складних питаннях щодо грошей астрологи радять прислухатися до порад близьких або діяти виходячи з особистого досвіду. На інтуїцію поки що краще не спиратися.

Змінити життя допоможе сила думки, ваші посили Всесвіту. Астрологічна ситуація сприяє не пошуку вразливостей і самоаналізу, а стрімкому розвитку і руху вперед.

Рак

Ракам потрібно зосередитись на виправленні помилок, припущених раніше. Це сприятиме кар’єрному зростанню та залученню грошей у найближчому майбутньому. Ракам необхідно побоюватися відвертого спілкування з незнайомими людьми, необґрунтованої критики на свою адресу, різких зауважень, а також неприємних новин.

Витримавши все це, Раки зможуть досягти успіху в роботі та фінансовій сфері. більше впевненості у собі, радять астроексперти.

Лев

Левам зараз бажано не боятися колективної роботи та спілкування. Єдиний виняток – вівторок, день місячного затемнення.

У складні моменти вас виручать практики залучення достатку. З їх допомогою стандартні та звичні справи будуть успішнішими з матеріальної точки зору.

Планети для Левів зараз не в найсильнішій позиції: вплив ретро-Марса зробить їх уразливими до потоку негативу. Неприємності очікуються у представників Знака, яким захочеться проявити себе через слова та спілкування. Не на часі!

Діва

Претензії, критика з вашого боку – методи впливу, які не лише не спрацюють, а й залучать великі проблеми із грошима та авторитетом. Дівам необхідно навчитися спокійно і м’яко доводити свою правоту, наводячи обґрунтовані логічні аргументи — ось ключ до успіху у діловій та грошовій сфері.

У ці сім днів Дівам потрібно боротися з енергетичним і емоційним виснаженням. Якщо представники цього Знака зможуть дотримуватися цих простих рекомендацій і правил, їм вдасться зберегти гроші цілістю.

Покупки краще перенести на вихідні, так ралять астрологи.

Терези

У робочій та фінансовій сфері гарантією стабільного заробітку та удачі для Терезів стане вміння виявляти лідерські якості.

У середу подвійний позитивний аспект Сонця та Меркурія до Урану може зіграти на руку Терезам, які перебувають у пошуках натхнення. У другій половині тижня нічні світила постараються Терезам допомогти в актуалізації їхніх прихованих можливостей.

Цілком можливо, що в період з 7 по 13 число Терезам доведеться не раз наполягти на своєму. Слабкість і безволі притягнуть фінансові збитки та проблеми в діловій сфері в цілому.

Скорпіон

Скорпіонам слід пам’ятати, що, починаючи з середовища, у них буде можливість вибору. Вони зможуть самі вирішувати, в якому напрямку розвиватиметься їхня діяльність. Всесвіт на їхньому боці, тому настав час активізуватися у роботі та справах. Також можна сміливо спиратись на допомогу інтуїції. Методичність та обережність захистять Скорпіонів від невдачі та проблем з грошима. Ставку варто зробити не тільки на рутинні справи, а й на завдання, вирішення яких дається найпростіше.

Стрілець

Міняти умови роботи поки що зарано. Нині важлива стабільність, особливо у вівторок, у день затемнення Місяця. Неформальне спілкування з начальством та колегами може завести Стрільців у безвихідь. Люди цього Знаку стануть запальнішими, тому розумніше ненадовго перестати відстоювати свою думку.

Астрологи рекомендують виявляти увагу і турботу щодо близьких та колег. Доброта незабаром повернеться до них сторицею у вигляді добрих справ або грошей. З грошима астрологи радять бути обережнішими, забороняється в цей період позичати свої грошики.

Козеріг

Козерогам, швидше за все, доведеться дуже багато часу витрачати на роботу і справи, через що вони можуть швидше втомлюватися цього тижня. Потрібно спробувати зробити свій будинок місцем сили, щоб відпочинок та релаксація стали більш продуктивними.

Якщо Козероги поставлять перед собою якесь складне фінансове завдання, їм слід розпочати його втілення вже у вівторок. Досягнути бажаного буде простіше, якщо прорахувати кожен крок і діяти обдумано.

Кінець тижня буде добрим для підкорення нових вершин та відкриття нових доріг у сфері фінансів.

Водолій

Водоліям можна робити дорогі покупки, але наприкінці тижня. Якщо купити щось дороге 8 листопада у день затемнення, ця річ може не прослужити й половини заявленого терміну.

Взагалі, початок тижня буде рясніти проблемами і невдачами. Представники Знаку можуть отримати додаток до зарплати, якщо намагатимуться розібратися зі своїми головними обов’язками або запропонують якесь нестандартне вирішення проблем. Це хороший час для творчої активності.

Риби

Рибам потрібно сміливіше просити про фінансову допомогу близьких, якщо така знадобиться. Тиждень вдалий для дорогих покупок, причому як особистих, так і сімейних.

Якщо захочеться почати займатися якоюсь новою справою, спочатку краще провести ворожіння, щоб з’ясувати, пощастить чи ні.

Астрологи попереджають, що в період, позначений посиленим впливом Венери, але слабкого Меркурія, важливим буде саме вміння підлаштовуватися під мінливі обставини. Відсутність емоційної гнучкості може призвести до великих проблем із грошима. А воно вамне треба!

Всім продуктивного і вдалого тижня!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.