fbpx
життєві історії
Давненько заміжня. У нас вже і діти є, і в школу ходять, і в цілому життя хороше. Але іноді битовуха заїдає, а настрій – понити. Ось в такі моменти я питаю чоловіка: де романтика, де цукерки-букети?! Де весь цей любовний шарм і сюрпризи?! Але він же знає, що я до нього пішла якраз від романтика. Одного разу він сказав, що нас чекає чудовий вечір, і мені варто підготуватися

Я давненько заміжня. У нас вже і діти є, і в школу ходять, і в цілому життя хороше. Але іноді битовуха заїдає, а настрій – понити.

Ось в такі моменти я питаю чоловіка: де романтика, де цукерки-букети?! Де весь цей любовний шарм і сюрпризи?! А чоловік не нервує і не піддається на мої короткочасні психи.

Він же знає, що я до нього пішла якраз від романтика. Романтика, який любив сюрпризи.

Одного разу він сказав, що нас чекає чудовий вечір, і мені варто підготуватися. У сукні і на підборах я була посаджена в його тарантайку, і ми поїхали за вісімдесят кілометрів від міста, щоб в лісі подивитися на світанок.

У сукні. В лісі. Вночі. Без куртки. Ще б пара таких сюрпризів – і привіт пігулочки-таблеточки.

Він співав мені пісні під вікном. І мені довелося під ранок витягувати його з вольєру, тому що сусіди спочатку просили по-людськи, потім поливали водою, а потім не витримали і викликали ментів.

А я валялася з температурою і навіть не думала, що шум зовні – в ім’я мене.

Він приніс мені квітів з лісу, в букеті яких сиділи кліщі, покусали мене і собаку.

Він кликав мене в похід в гори, коли я у мене болів живіт іхотілося тільки полежати, розумієте, з яких причин. Запевняв, що на природі, біля багаття, з наметом мені стане легше. І ніяких мені не треба таблеток – любов вилікує.

…Пішла я від романтика до того, хто картоплі насмажив, коли я повернулася з морозу. До того, хто чай наливав сам, без питань, відразу з цукром. До того, хто просто брав і дбав. Краще від будь-якої романтики.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page