fbpx

Давно помічала за чоловіком одну дивну річ, а зараз, в такий час, все загострилося. Засмутившись від такого ставлення, я сказала, що доношуватиму ту шубу, яку мені подарував минулий залицяльник років 10 тому

Хочу розповісти свою історію про стосунки з чоловіком, сподіваючись просто почути сторонню думку і, можливо, винести щось корисне для себе з цих порад.

З чоловіком ми живемо вже 7 років у шлюбі, маємо сина. Це другий шлюб для мого чоловіка та перший для мене. Від минулого шлюбу в нього вже дорослий син.

Я давно помічала, що мій чоловік дуже економний і заощадливий. Це виявляється у багатьох речах, а зараз, в такий непростий для всіх нас час, в нього це все загострилося.

Він ховає від мене свою зарплату. Точніше, не приховує, а дуже занижує її, ніколи не говорить мені правду, скільки заробляє в реальності. Я почала розуміти, що багато речей, які нам дійсно необхідні, ми могли б купити, але чоловік постійно каже, що ми не можемо дозволити собі.

На себе чоловік витрачає стільки, скільки потрібно. У нього дві дорогі машини преміум класу, у мене ж маленька машинка, і виявилося, що навіть своїм друзям чоловік казав, що купив машину дружині не таку, як собі, а дешеву. Друзі мого чоловіка натякають мені, що у нас все добре з фінансами, і  просто відкрито сміються з нас.

За 7 років нашого життя чоловік жодного разу не натякнув на те, щоби купити чи подарувати мені шубу, а постійно повторює, що це дорого для мене.

Одного разу я, засмутившись від такого ставлення, сказала, що доношуватиму ту шубу, яку мені подарував минулий залицяльник років 10 тому.

І що думаєте? Чоловік сказав: «Звичайно, носи».

Кілька років тому, ще хочу сказати, мені довелося продати дачу, що дісталася мені від дідуся, бо ми хотіли купити квартиру більшу, а він казав, що в нього не вистачає. Я продала, думала це правда, а виявилося, він знову сказав неправду мені. Ось так і живемо.

Чи це нормальні подружні стосунки?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page