fbpx

День дванадцятий. Психологи кажуть, що сьогодні знову “психологічно складний день”. Але ж ми цей день переживемо, як і всі попередні. Ми – українці. Ми зможемо. Сьогодні в Одесі знову була ніч. Кіра лежала і кричала, ми її обіймали, а вона лише кричала: Аааааааааа

День дванадцятий. Психологи кажуть, що сьогодні знову “психологічно складний день”. Але ж ми цей день переживемо, як і всі попередні. Ми – українці. Ми зможемо.

Сьогодні в Одесі знову була ніч без сирени. Дуже дякую за це нашим збройним силам. Ми живемо у відносному спокої, напруженому очікуванні, але ми вчимося з цим справлятися.

Правда, коти мої майже не гуляють, роблять свої справи і відразу заходять додому, ніби відчувають загальну напруженість. Намагаються опинитися поруч, посидіти, полежати, зазирнути у вічі.

Ніколи не думала, що житиму в “кіно про війну”. Згадую, як у вересні 2014 року, коли у нас у дворі вже жили біженці з Донецької області, дівчинка Кіра, п’яти років від народження, впала у дворі, обхопила голову руками і голосно закричала, бо почула гучний хлопок на вулиці увечері. Це почався салют у парку, у нас таке бувало, розважався так хтось. Кіра лежала і кричала, ми її обіймали, а вона лише кричала: Аааааааааа! І ми нічого не могли вдіяти.

Я не хочу, щоби наші діти так кричали.

Ми вистоємо.

Слава Україні.

Лілія Штекель, м. Одеса

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Михайло Штекель

You cannot copy content of this page