fbpx
гороскоп
День літнього сонцестояння принесе неприємності трьом знакам зодіаку – труднощі чекають їх буквально із самого ранку. Все піде не так, як планувалося

Сьогодні, 21 червня, день літнього сонцестояння.

День літнього сонцестояння принесе неприємності трьом знакам зодіаку – труднощі чекають їх буквально із самого ранку. Все піде не так, як планувалося, що зіпсує настрій.

За словами астрологів, у зоні ризику Терези, Овни та Скорпіони. Небезпеки будуть підстерігати їх там, де найменше чекали.

Терези

Уродженцям цього знаку потрібно бути дуже пильними – підвищений ризик ухвалення рішення, яке виявиться помилковим. Терезам загрожують конфлікти з близькими і на роботі, а також великі фінансові втрати. Один неправильний крок може коштувати дорого. Їм треба прислухатися до своєї інтуїції та порад рідних, щоб уникнути несприятливих наслідків.

Овен

Справи в Овнів не будуть ладнатися із самого ранку, вони припустяться помилки, яка зіпсує їм настрій. Також можуть виникнути проблеми у побуті, які доведеться вирішувати негайно, відклавши все інше. Якщо вони зможуть зробити висновки з неприємностей, то все ще налагодиться, якщо ні – “чорна смуга” дасть про себе знати.

Скорпіон

Скорпіони відчуватимуть, що все йде не так, як було заплановано. Вони засмутяться через те, що плани зруйновано і вплинути на ситуацію неможливо. Конфлікт із близькими може розгорітися через дрібниці та обернуться великим скандалом. Скорпіони можуть стати жертвами обману, їм не можна ухвалювати рішень у поспіху.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua