fbpx
гороскоп
День літнього сонцестояння принесе неприємності трьом знакам зодіаку – труднощі чекають їх буквально із самого ранку. Все піде не так, як планувалося

Щоб не казали, що зірки не попереджали.

День літнього сонцестояння 21 червня 2022 року принесе неприємності трьом знакам зодіаку – труднощі чекають їх буквально із самого ранку. Все піде не так, як планувалося, що зіпсує настрій.

За словами астрологів, у зоні ризику Терези, Овни та Скорпіони. Небезпеки будуть підстерігати їх там, де найменше чекали.

Терези

Уродженцям цього знаку потрібно бути дуже пильними – підвищений ризик ухвалення рішення, яке виявиться помилковим. Терезам загрожують конфлікти з близькими і на роботі, а також великі фінансові втрати. Один неправильний крок може коштувати дорого. Їм треба прислухатися до своєї інтуїції та порад рідних, щоб уникнути несприятливих наслідків.

Овен

Справи в Овнів не будуть ладнатися із самого ранку, вони припустяться помилки, яка зіпсує їм настрій. Також можуть виникнути проблеми у побуті, які доведеться вирішувати негайно, відклавши все інше. Якщо вони зможуть зробити висновки з неприємностей, то все ще налагодиться, якщо ні – “чорна смуга” дасть про себе знати.

Скорпіон

Скорпіони відчуватимуть, що все йде не так, як було заплановано. Вони засмутяться через те, що плани зруйновано і вплинути на ситуацію неможливо. Конфлікт із близькими може розгорітися через дрібниці та обернуться великим скандалом. Скорпіони можуть стати жертвами обману, їм не можна ухвалювати рішень у поспіху.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page